DÜNYA / 17.12.2018 17:27

Fransız polisi, engelli eylemcinin aracının tekerini indirdi

Sarı yelekliler eylemleri sırasında daha önce bir engelle göstericiyi iterek aracından düşüren Fransız polisi, hafta sonu düzenlenen eylemlerde yine tepki çeken bir eyleme imza attı. Yol ortasındaki engelli eylemciyi yol kenarına iten Fransız polisi, daha sonra aracın bir tekerini indirdi.

Bailleul’da kaydedildiği belirtilen görüntülerde üç polisin, engelli aracı kullanan ve yolun ortasında kalmış olan bir göstericinin yanına yaklaştığı; daha sonra kendilerine katılan dördüncü polisle birlikte engelli göstericiyi kaldırıma çektikleri görülüyor. Kaldırıma çekilen eylemcinin aracının yanına gelen polislerden biri ardandın aracın bir tekerinin havasını boşaltıyor. Görüntülerde diğer eylemcilerin polise sakin olması yönünde ikazlarda bulundukları görülüyor.

DAHA ÖNCE DE BİR ENGELLİ EYLEMCİYİ ARACINDAN DÜŞÜRMÜŞLERDİ

Bundan önceki gösterilerden birinde Fransız polisleri yine kaldırıma çektikleri bir engelliyi iterek aracından düşürmüş; görüntüler büyük tepki çekmişti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Şaşkına çeviren görüntü! 295 bin TL değer biçildi DÜNYA - 09.11.2019 Rusya, Malka adlı topu test etti DÜNYA - 20.11.2019
  • Hamdi 17.12.2018 23:28 /

    Içimizdeki irlandalılar nerde acaba polislerimize demediklerini birakmamislardi şimdi nerdeler acaba fransızın zulmünü niye görmüyorlar

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla