DÜNYA / 08.02.2019 08:48

Trafik cezasına kızdı, motosikletini parçaladı

Endonezya’da, trafikte kask giymeden motor süren bir çift, kuralları ihlal ettikleri gerekçesiyle trafik cezası alınca, motosikletin sahibi olan adam öfkelendi ve motorunu parçaladı.  Sosyal medyada paylaşılan görüntüler hızla yayıldı.

Olay Endonezya’nın Banten eyaletinde yer alan Güney Tangerang şehrinde meydana geldi. Amatör kamera tarafından kayda alınan görüntüde, kask giymediği için ceza alan adamın büyük bir öfkeyle motorunu parçaladığı görülüyor ve adamın motorunu parçaladığı sırada, kız arkadaşının da arkadan ağlama sesleri duyuluyor. Bu sırada polis ise tüm sakinliğiyle ceza yazmaya devam ediyor.

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasından sonra yerel medyada yer alan haberlerde ise çiftin sadece kask giymedikleri için değil, aynı zamanda ehliyet ve ruhsat gibi evrakları da yanlarında bulundurmadıkları için ceza aldığı belirtildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR İran görüntüleri yayınladı, İngiltere rest çekti! Büyük kriz patladı DÜNYA - 29.07.2019 Dünyayı ayağa kaldıran füzeler! Gece yarısı ateşlediler... İlk görüntüler DÜNYA - 31.07.2019
  • Mahmut Akar 09.02.2019 08:22 / 2 kişi beğenmiş /

    Keskin sirke küpüne zarar. Öfkelenince oturmak gerekir.

  • Çin Malı Zibidi 08.02.2019 15:54 / 3 kişi beğenmiş /

    Neyin şovunu yapıyorsun zibidi. Polis basacaktı kafasına takacaktı kelepçeyi. Artist.

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla