DÜNYA / 13.03.2019 00:45

Mescid-i Aksa'da neler oluyor? İsrailliler içeride ne yapıyor?

İsrail polisinin baskını sonrası Mescid-i Aksa içerisinde vakit namazları kılınamadı.

KATİL İSRAİL GÜÇLERİ MESCİD-İ AKSA'NIN İÇERİSİNE NE YAPIYOR?

Bütün müslümanları dışarı çıkaran katil İsrail güçleri, uzun süredir kutsal mekanın içerisinde bulunuyor ve orada ne yaptıkları bilinmiyor.

TÜRKİYE'YE ÇAĞRI: SİZDEN DUA İSTİYORUZ

Müslümanların mescid çevresinde gergin bekleyişi sürerken bölgedeki müslümanlardan özellikle Türkiye'ye dua çağrısı yapılıyor.

Türkiye'ye yapılan bir çağrıda şu ifade kullanılıyor:

"Biz nöbet tutuyoruz. Sizden dua istiyoruz. İçeride yalnız yahudi askerler var. Hiçbir Filistinli yok. Mescid-i Aksa'nın bütün kapıları kapalı. İçeride ne yaptıklarını hiç kimse bilmiyor.

"İNŞALLAH SAHİP ÇIKABİLİRİZ, SİZ DE SAHİP ÇIKIN, ÇÜNKÜ SİZ BİZİM ABİMİZSİNİZ"

Bu mescid sizin boyunuza emanettir. Bu mescid, peygamberimizin (S.A.V), bütün halifelerimizin ve sultanlarımızın bizlere bıraktıkları emanettir. İnşallah hepimiz sahip çıkarız. Ve siz de sahip çıkarsınız, çünkü siz bizim abimizsiniz.

Allah sizden razı olsun..."

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Trump'tan F-35'ler ile ilgili çok önemli açıklama DÜNYA - 29.06.2019 Sosyal medya Trump'ın kızı Ivanka'nın bu videosunu paylaşıyor DÜNYA - 30.06.2019
 • Adem baba 03.04.2019 03:16 /

  Ey müslüman kardeşlerim Yüce Rabbim nasıl ki Kâbe yi Muazzamayı koruduğu ğibi inşallah bu gecede bu mübarek mekanı koruyacak ve o kâfir gruhu yerle bir olacak Rabbimin izniyle Allaha Emanet olun..

 • Adem baba 03.04.2019 03:09 /

  Yüce Rabbim Kahhar isminin hürmetine şuanda Dünyanın neresinde olursa olsun zulüm gören tüm müslüman din kardeşlerimizin Miraç geçesi hürmetine Dualarını ve Dualarımızı izzeti dergahında kabul ve makbul eyle ...

 • Adem baba 03.04.2019 03:06 /

  Yüce Rabbim Kahhar isminin hürmetine şuanda Dünyanın neresinde olursa olsun zulüm gören tüm müslüman din kardeşlerimizin Miraç geçesi hürmetine Dualarını ve Dualarımızı izzeti dergahında kabul ve makbul eyle ...

 • 43... 22.03.2019 01:04 / 1 kişi beğenmiş /

  Rabbim tum Filistinlileri, tum muslumanlari mazlumlari korusun,birlik beraberlik guç kuvvet versin Amin

 • polat 21.03.2019 21:54 /

  Yer yüzünde ne kadar kötü sıfat varsa hepsini yakıştırdığım (ağzımı bozmamak adına) KATİL İSRAİL'e lanet olsun. Rabbimden dileğim en kısa zamanda döktüğünüz mazlum kanlarında,ettiğiniz zulümlerde boğulursunuz.

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla