OTOMOBİL / 17.07.2019 11:28

Bir minibüsçü terörü daha... Küfür ettin dedi, taksiciyi tekmeledi!

Şişli’de cadde üzerinde seyir halinde olan taksici, minibüsün önüne direksiyonu kırınca ortalık karıştı. Taksicinin “üstüme çıktın” sözünü küfür olarak anlayan şoför, tekme ve tokatlarla saldırdı. Kavga anı kask kamerasına yansıdı. 
Şişli Merkez Mahallesi Darülaceze Caddesi üzerinde geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde meydana gelen olayda, cadde üzerinde seyir halinde olan 34 TBK 77 plakalı otomobil sürücüsü sinyal vermeden sağ şeride geçmek istedi. O esnada sağ şeritten süratli bir şekilde seyreden minibüs şoförü, önüne kıran taksiciyi korna basarak uyardı. Bunun üzerine sol şeride geri dönen taksici, “üstüme çıktın” diyerek şoföre tepki gösterdi. Taksicinin tepkisini küfür olarak anlayan minibüs şoförü, yolcu dolu aracından yol ortasında inerek taksicinin üstüne yürüdü. 

Taksiciyi tekme ve tokatlarla darp etti 

Taksici adamın koşarak üstüne geldiğini görünce camı kapatarak kapıları kilitlemek istedi. Ancak minibüs şoförü kapıyı açarak taksiciye saldırmaya başladı. Birkaç tekme ve tokat atarak taksiciyi darp eden şahıs, sürücünün “küfür etmedim” demesine rağmen bir türlü sakinleşmedi. Öfkeden deliye dönen ve küfürler savuran minibüs şoförünü çevredeki vatandaşlar sarılarak uzaklaştırdı. Olayın ardından minibüs şoförü aracına binerek uzaklaştı. Korku dolu anlar ise bir motosikletlinin kask kamerasına saniye saniye yansıdı. 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Dr. Mehmet Öz ve Dr. Halit Yerebakan son durumu değerlendirdi! OTOMOBİL - 31.03.2020 Türkiye'nin Otomobili'nden 'evde kal' çağrısı OTOMOBİL - 01.04.2020
 • Osman 17.07.2019 11:56 /

  Eline saĞLIK

 • ismet 17.07.2019 11:45 /

  Millet iyice manyak olmuş ALLAH ım ya. Trafikte gidiyorum önüm dolu arkadaki araç sürekli selektör yaparak yol istiyor bende sağa yanaşıp buyur geç hadi babında sol elimle işaret ediyom adam bunu bile küfür anlıyor.

 • Abou 17.07.2019 11:43 /

  Eski video.Minibüsçünün koşuşundan hatırladım :)

 • xyz 17.07.2019 11:36 /

  yesinler birbirlerini hiç farkları yok

otomobil kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla