Nevşehir'de, Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, otizmli çocuklar klasik araçlarla Kapadokya'da gezdirildi.
02.04.2024 14:45
Yorumlar 2 Yorum Var
-
Muzaffer 03.04.2024 09:21Bir atipik-otizmli birey babası oldugum için bu olay gerçekten aileler için hem maddi hemde manevi anlamda zor , sonuna kadar eğitim mücadelemiz sürecek. ufaklıkların yetişmesinde yardımcı olan herkese teşekkürler. Devletten "Yardım" değil , daha fazla "SOSYAL OLANAK-EĞİTİM SEÇENEKLERİ" rica ediyoruz.
-
HarunG 03.04.2024 00:44Takdir ettim, emegi gecenlere gonul dolusu sevgiler
“OTOMOBİL” Kategorisine Ait Diğer Videolar