AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Habertürk'te yayınlanan Kübra Par'ın sunduğu programa konuk oldu. Külünk "Biz 'FETÖ'nün silahlı kanadının farkında mıyız? Suikast timlerinin farkında mıyız" diye sordu.

Kübra Par'ın "FETÖ'nün elebaşlarına, çelik çekirdek kadrosuna yaklaşılmadığını söylemiştiniz, hala aynı kanaatte misiniz?"sorusuna Külünk "Aynı kanaatteyim, örtülmek isteniyor" dedi. Bu yanıtın ardından Par, Külünk'ün daha önce verdiği bir röportaja değinerek "Bazı isimler var bildiğim, Türkiye'de uygun ortam olursa açıklarım' demiştiniz. Hala bildiğiniz ve açıklamadığınız isimler var mı?" diye sordu.

Külünk bu soruya şöyle yanıt verdi: "Var tabii... Vakti geldiğinde, her şey zamanında güzeldir. Açık bir şekilde konuşmak yerine verilmesi gereken adreslere söylediklerimiz vakti geldiğinde veriliyor ve gereği de yapılıyor. Her bilgi kamuoyuyla paylaşıldığı zaman doğru olur mu? Bir kısmı söylediklerimizden sonra adalet önünde hesap veriyor."

'HÂLÂ KURTARILMAK İSTENEN FETÖ'CÜLER VAR'

"Hala tutuklanmayan kurtarılmak istenen FETÖ'cüler var" diyen Metin Külünk "Siyasette de var. Siyasetin bütün kanatlarında var. AK Parti'yi teslim almak isteyen FETÖ'cüler var. AK Parti'nin verdiği bu mücadeleyi eritmek isteyen, durağanlaştırmak isteyen, elbette ki AK Parti'ye bu anlamda baskı yapmak isteyen unsurlar var. Kripto FETÖ'cülerin AK Parti'de yer almak için çaba sarf ettiğini biliyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • Ömer 13.01.2018 15:01
  Özellikle üniversite camiasında var... Rektörler öyle kendini gizliyor öyle korunuyor ki... Daha düne kadar FETÖNÜN kucağında olan bazı rektörler şimdilerde televizyonda fetö karşıtıymış güruhundan görünmeye çalışıyor...
 • Mahmut 13.01.2018 10:27
  Metin bey bir şeyler söyleyip rahatlamak istiyor ama söyledikleri kendisini de rahatsız edecek diye rahatsız oluyor galiba. Bildiğini söyle ki BU MİLLET ARTIK YÜREKLİ ADAM ARIYOR. İyi ki REİS VAR çok şükür. Allah O na yardım etsin. Metin bey de zamanı beklesin bakalım
 • ard 12.01.2018 17:35
  simdi ver ismini ne bekliyon
 • TR2023 12.01.2018 16:38
  moderatör bayanda tam kavgaci bir tip, tripler ve tarz var.. sanki fetöcü bir tip..
 • emniyet 12.01.2018 14:40
  evet kripto fetö cüler var
Daha fazla yorum görüntüle