Tokat'ın Zile ilçesinde çiftler nikah masasında 'evet' demeyi beklerken gelinin damada doğum günü sürprizi, akrabasının 'itirazım var' demesi ve nikah memurunun defteri kapatmasıyla gelin adayı hayatının şokunu yaşadı.

Zile ilçesinde belediye nikah salonunda evlenmeye hazırlanan vekil öğretmen Merve Gülsün (28) ve İnfaz Koruma Memuru Bilal Koçer (30) çifti hayatlarının sürprizini yaşadılar. Gelin Gülsün, damadın doğum günü olması sebebiyle eşine nikah öncesi sürpriz yapmak istedi. Nikah memurunun,"Bu nikahın kıyılmasında tarafımızca yapılan incelemelerde hiç bir engel görülmemiştir" sözlerini tamamladığı anda akrabası içeri girerek gelinden habersiz 'İtirazım var, bu nikah kıyılamaz' diyerek pastayı getirmesi gelin başta olmak üzere herkesi şaşırttı. 

NİKAH MEMURU DEFTERİ KAPATTI

'İtirazım var' diyerek pastayı getireceğinden haberi olmayan gelin, ne olduğunu anlayamayarak kendi hazırladığı sürprizin şokunu yaşadı. Herkesin şaşkın bakışları arasında gerçek anlaşılınca damat mumları üfleyerek yeni yaşını kutladı. Çiftler pastalarını keserken yine yapılan organizasyondan haberi olmayan nikah memuru 'Bu nikah kıyılamaz' diyerek defteri kapattı. Nikah memurunun ikna edilmesiyle nikah kaldığı yerden devam etti. Nikah memuru gelen misafirlere 'Başka itirazı olan var mı?' diye ısrarla sordu.

"DUYUNCA ŞOK YAŞADIM"

Damat Koçer, çifte kutlama yaptıklarını ve çok mutlu olduğunu ifade ederken Gelin Gülsün, nikah öncesi doğum günü kutlamasını kendisinin organize ettiğini ama nikaha itiraz yapılarak getirileceğinden haberi olmadığını ve duyunca anlık şok yaşadığını belirtti. 

"SÜRPRİZDEN HABERİMİZ YOKTU"

Nikah memuru Fikret Eşat, daha önce böyle bir durumla karşılaşmadıklarını belirterek, "Sürprizden haberimiz yoktu. Hakikaten bir mani var şeklinde algıladık ama çok şükür öyle bir durum yokmuş. Gençlerimiz iki mutluluğu bir arada yaşıyor. Kendilerini tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar 9 Yorum Var
 • Tevfik 24.06.2018 13:32
  Nikah memuru alım şartlarına hertürlü şakayı kaldırabilecek şartı eklensin isteyen başvurur isteyen başvurmaz
 • Rotterdam 24.06.2018 12:56
  Nikahi nasil ve hangi sekilde kiyilacagini onceden anlasinki tatsiz bir olay yasanmasin. Nikahini kiy sonra surprizini yine yap. Sacma sapan isler bunlar. Nikah kiyiyorsun nikah ciddi bir mesele bu. Digum gunu ne alaka nikahin icinde
 • enes 22.06.2018 17:47
  şakanın sırası mı ? ciddi meselelerde şaka olmaz
 • İbrahim 22.06.2018 16:07
  Şu nikah memurları vayda havaya giriyorlar arkadaş ne oldun yani en güzel günüde şaka yapamayacak mı bu insanlar
 • mhmt 22.06.2018 15:37
  allah mesut etsin
Daha fazla yorum görüntüle