SİYASET / 07.06.2019 22:43

Binali Yıldırım canlı yayın için sunucu tercihini açıkladı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Kastamonu Belediyesini ziyaretinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, bayramın dolu dolu geçtiğini söyledi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile yapılması planlanan canlı yayın programı hakkında değerlendirmelerde bulunan Yıldırım, şöyle devam etti:

"BİR KANAL YERİNE, BİR STÜDYODA YAPILSIN, BÜTÜN KANALLAR YAYINLASIN"

"Bunula ilgili iki partinin yetkilileri görüşme yapıyor, detayları konuşuyorlar. Benim tercihim herhangi bir kanal yerine bir stüdyoda programın yapılması. İsteyen bütün kanalların bu programı İstanbulululara, vatandaşlara duyurması daha doğru. 'Yok bu kanal oldu, şu kanal olmadı' gibi tartışmalardan kurtulmuş olunur.

"UĞUR DÜNDAR'I TERCİH EDERİM"

Programı kimin yöneteceği konusu benim açımdan hiç fark etmez. Kim olursa olsun ama tecrübeli olması açısından Uğur Dündar'ı tercih ederim ama başka birini istiyorlarsa ona da eyvallah."

"DEVLETİN VALİSİNE AĞIR KÜFÜR, POLİS VE MEMURLARA AĞZA ALINMAYACAK SÖZLER..."

Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz ziyaretleri ile ilgili bir soruyu da yanıtlayan Yıldırım, "Ziyaretten geriye ne kaldı. Devletin valisine ağır küfür, hakaret, devletin polis ve memurlarına ağza alınmayacak sözler. Siyaset içerisinde olan herkesin mutlaka ve mutlaka insanlara karşı gerekli hassasiyeti göstermesi icap eder. Dolayısıyla CHP adayının Ordu Valimize söylediği, söz ben buradan tekrarlamaktan hicap duyarım, onun için söylemiyorum, asla kabul edilemez. Şiddetle kınıyorum.

"ÖZÜR DİLEMESİNİ BEKLİYORUM"

İstanbul gibi bir dünya şehrini yönetmeye aday olan birinin böyle sözler söylemesi asla ve asla hoş görülemez. Özür dilemesini bekliyorum." ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Tanklar, komandolar, tırlar Suriye sınırına gidiyor! SİYASET - 08.10.2019 Turgut Özal'ın İngilizlere 30 yıl önceki unutulmaz cevabı! SİYASET - 13.10.2019
  • Atilla 08.06.2019 07:29 /

    çok doğru söylemiş ,hakaret ettiği kişilerden o şahsın özür dilemesi gerekir.kendini bir makama uygun gören kişinin devletin memuruna valisine bu şekilde davranması normal davranış içerisinde olması gereken bir davranış değil.ama görüldüğü kadarı ile agresif bir yapıya sahip kişilik sergilemiş olmadı mı

siyaset kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla