GÜNCEL / 12.07.2019 00:00

Amasya'da şiddetli fırtına!

Amasya'da etkili olan kuvvetli rüzgar, yaşamı olumsuz etkiledi. Kent merkezinde bir süre etkili olan kuvvetli rüzgar, bazı evlerin çatısının ve iş yerlerinin tabelalarının uçmasına, ağaçların devrilmesine yol açtı.

HAREKET HALİNDEKİ OTOMOBİLİN ÜZERİNE AĞAÇ DEVRİLDİ

Devrilen ağaç ve çatılardan düşen parçalar, park halindeki araçlar ve iş yerlerine zarar verdi. Kuvvetli rüzgar nedeniyle Şehzadeler Gezi Yolu'nda bulunan bir ağaç da seyir halindeki otomobilin üzerine devrildi.

Araçta hasar oluştu. Amasya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Öztürk, AA muhabirine, yaklaşık iki ay önce de buna benzer bir olay yaşadıklarını belirterek, "Fırtına 15-20 dakika sürdü. Yıkılan ağaçlarımız var. Bir de hasarlı kazamız var. Belediye ekipleri olarak işimizin başındayız." dedi.

Otomobilinin üzerine hareket halindeyken ağaç devrilen Sinan Buş da olay sırasında büyük şok yaşadığını anlatarak, "Fakat kontrolü kaybetmedim. Sadece aracımda hasar meydana geldi. Üzerime düşse belki hayatıma mal olabilirdi. Yetkililerden yaşlı ve çürümüş ağaçları kesip böyle olayların önüne geçilmesini istiyorum." ifadesini kullandı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR CHP toplantısında Kılıçdaoğlu'nun yardımcısını zora sokan HDP sorusu! ne diyeceğini bilemedi GÜNCEL - 12.08.2020 Okullar için karar! Bakan Ziya Selçuk'tan son dakika açıklaması! GÜNCEL - 12.08.2020

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla