GENEL / 29.07.2019 10:51

CHP'li başkan'ın skandal görüntüleri ortaya çıktı! Tehditler savurup...

İzmir'in Kemalpaşa ilçesi Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'nın iş ortağı Sinan Küçük, iş yerine gelerek kendisini tehdit ettiğini ileri sürdüğü Karakayalı ve koruması hakkında suç duyurusunda bulundu.

Küçük, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karakayalı ile 2015 yılından bu yana ortak olduklarını ve kendisine hiçbir zaman saygısızlık etmediğini belirtti.
Yaşadığı ekonomik sıkıntı sonucu ödemelerini aksatması nedeniyle Karakayalı ile bir süredir sorun yaşadıklarını, son olarak Karakayalı'nın koruması ile birlikte iş yerine gelerek, kendisine tehdit ve hakarette bulunduğunu, bilgisayarını kırdığını savunan Küçük, olayın iş yerindeki güvenlik kamerasınca da kaydedildiğini aktardı. 
Küçük, "Bir belediye başkanının gelip bilgisayarı kırması, dükkanı birbirine katması beni tehdit etmesi, korumasıyla bana hakaret etmesi yaşanacak bir olay değil. Aynı olayı iki sefer daha yaptı, bir şey demedim. Üçüncüde bardak taştı, suç duyurusunda bulundum. Adalet ne gösteriyorsa o olacaktır." dedi.
Kemalpaşa Belediye Başkanı Karakayalı ise yaptığı yazılı açıklamada, Küçük'ün üzerine düşen mali yükümlülüğü yerine getirmediğini, kendisine, ailesine ve temsil ettiği makama hakaret ettiğini ileri sürdü.

Karakayalı, açıklamasında, "Aramızda ufak bir sürtüşme yaşanmıştır. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımız için Kemalpaşalı hemşehrilerimizden özür diliyorum. Olayın aydınlığa kavuşması adına gerekli mercilere suç duyurusunda bulunacağız." ifadesini kullandı.
Kemalpaşa'da 2009-2014 döneminde belediye başkanlığı yapan Karakayalı, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP'den aday olarak yeniden seçilmişti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR İstanbul'un göbeğinde akıl almaz olay! Aile görünümlü çete kamerada GENEL - 16.09.2020 Pişkin kadın polisi çileden çıkardı: Meydan dayağı mı atacaksınız? GENEL - 17.09.2020
 • Zeki Ertuğrul 30.07.2019 00:54 /

  Eline sağlık, herkes fıtratının gereğini yapar.

 • Emin 29.07.2019 22:06 / 8 kişi beğenmiş /

  Bu chpli zihniyet eline fırsat geçse milleti kazığa geçirir, Allah bu ülkeyi CHP zihniyetinin eline düşürmesin

 • halil 29.07.2019 18:44 / 13 kişi beğenmiş /

  ,Baskan olarak sen Ortaklik yapamazsin..artik Baskansin, sucun cok buyuk.. zaten ukala Belediey Baskani..birkere iki defa suclusun,sen ticaretle ugrasamazsin..Chpli zihniyet herseyi yaparlar ama baskasina mana verirler..

 • Çiçek 29.07.2019 18:09 / 13 kişi beğenmiş /

  Bu chpnin hepmi işleri tehtit şiddet adamlar kimseyi takmıyor zaten it derken de imam oğlu oradaki askeri güvenliği kameraları takmadığı gibi yap yap zaten bize kimse dokumaz diye düşünüyorlar

 • Vatan sever 29.07.2019 16:32 / 18 kişi beğenmiş /

  Işte bunları görmek ve bilmek lazım bunlar varya bunlar anlayın işte

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla