GENEL / 24.08.2019 10:51

Kesmece karpuzu beğenmeyince karpuzcuyu bıçakladı

Adana'da seyyar satıcıdan karpuz alan bir kişi, aldığı karpuzun kabak çıktığını ileri sürerek tartıştığı karpuz satan genci bıçakladı. 

Edinilen bilgiye göre olay, 20 Ağustos günü Seyhan ilçesine bağlı Fevzipaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, lise öğrencisi Muhammet Ali Çelik (19), okul harçlığını çıkarabilmek için ağabeyi Muhsin Çelik ile birlikte seyyar olarak traktörle karpuz satmaya başladı. Vefa Caddesi'nde bir vatandaş gelerek karpuz istedi. Şahıs, karpuzu satın almadan önce de tadına baktı. Daha sonra da Muhsin Çelik'in verdiği karpuzu 10 lira karşılığında alıp gitti. Bu anlar saniye saniye görüntülendi.

 Bir süre sonra Muhammet Ali Çelik karpuz satmak için yer değiştirdiği sırada, kısa süre önce karpuz alan şahıs gelerek "Karpuz kabak çıktı, parasını geri ver" dedi. Çelik ise "Para vermek yerine karpuzu değiştirelim" dedi. Bunun üzerine şahıs sinirlenerek hakaret etmeye ve saldırmaya başladı. Çelik bu durum karşısında "Tamam paranızı geri verelim" dese de şahıs römorktan aldığı bıçakla Çelik'i bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Çelik, çevredeki şahısların çağırdığı ambulans ile hastaneye kaldırıldı. İki yerinden bıçaklanan ve vücudunun çeşitli yerlerinde bıçak çiziği olan Çelik, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu. Çelik, yaşadığı dehşet anlarını ise şöyle anlattı: 


"Şahıs ağabeyimden karpuz almıştı. Ağabeyim yokken gelip karpuzun kabak çıktığını söyledi. Ben de yerine başka bir karpuz verelim dedim ancak o bunu kabul etmeyip hakaret edip daha sonra da saldırdı. Ben parayı vermeyi de kabul ettim ama o beni bıçakladı. Bizde karpuzculuk baba mesleği ben kendimi bildim bileli karpuz satarım ama böyle bir olayla ilk kez karşılaşıyorum." 

Bu arada polis kaçan zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Azerbaycan'dan Ermenistan'a büyük darbe! Ele geçirildi GENEL - 28.09.2020 Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında son dakika! Gece boyunca çatıştılar GENEL - 29.09.2020
 • Sami 28.08.2019 19:00 /

  Yakalansa ne olacak, denetimli serbestlik sal gitsin.

 • Poyraz 24.08.2019 22:16 /

  Adalet yerini bulmalı

 • BLACKLORD 24.08.2019 14:45 / 1 kişi beğenmiş /

  İNSANLAR İĞRENÇ bir yaratığa dönüştü para verdi ya kral allah esnafa yardım etsin meslek önemli değil önemli olan kültür eğitim

 • Yunus T. 24.08.2019 14:34 / 4 kişi beğenmiş /

  Karpuz kabak çıkmamış, müşteri kabak çıkmış...

 • alican 24.08.2019 14:26 /

  Ab,abd ve haçlı rüyası bitti.İdam gelmezse bunlar iyice azıttılar.Şu hale bak karpuzu beğenmedi diye adamı öldürmeye kalkıyor.YOL VERMEDİ,YAN BAKTI DİYE İNSANLAR ÖLDÜRÜLÜYOR..

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla