GÜNCEL / 11.09.2019 10:01

Son dakika: Tüyler ürperten taksici cinayeti kamerada!

Taksicinin son anları kamerada....Ataşehir’de taksici Aziz Kahraman’ın aracına binen müşterileri tarafından dövülerek öldürülmesi olayına ait görüntüler ortaya çıktı. Tüyler ürperten cinayetin görüntülerinde, 2 kişi tarafından defalarca tekme ve tokatlarla feci şekilde dövülen yaşlı adamın aldığı darbeler üzerine yere yığıldığı ve saldırganların olay yerinden kaçtığı görülüyor. 

Taksici Kahraman, yerde can çekişirken, bir vatandaşın o sırada ambulansa ulaşma anları ise yürekleri parçaladı.

2 KİŞİ TUTUKLANDI 1 KİŞİ SERBEST KALDI

Ataşehir’de 23 Şubat 2019 tarihinde müşterisinin aracına kusması sonucu taksi şoförü Aziz Kahraman ile müşterileri arasında tartışma çıkmıştı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine 63 yaşındaki Aziz Kahraman dövülerek öldürülmüştü. Olayın ardından gözaltına alınan Metin Karahancı ve Yakup İgrek “kasten öldürme” suçundan tutuklanırken, Mehmet Eyidoğan ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

MÜEBBET HAPİSLERİ İSTENMİŞTİ

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede Metin Karahancı, Yakup İgrek ve Mehmet Eyidoğan’ın “kasten öldürme” suçundan müebbet hapisle cezalandırılması istenmişti.

TAKSİCİNİN DÖVÜLEREK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ ANLAR

Taksici Aziz Kahraman’ın müşterileri tarafından darp edilerek öldürüldüğü anlara ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, Aziz Kahraman’ın önce tekmelenerek yere düştüğü, ayağa kalkan yaşlı adamı 2 kişinin defalarca yumrukladığı ve hırpaladığı görülüyor. Aldığı darbeler üzerine tekrar yere düşen adamın tekmelenerek darp edildiği yer alıyor. Bu sırada yoldan geçen bir adamın olayı engellemeye çalıştığı ancak saldırganların yaşlı adamı dövmeye devam ettikleri görülüyor.

DEFALARCA TEKMELEMİŞLER

Aziz Kahraman’ın eğildiği sırada saldırganlardan birinin Kahraman’ın yüzüne tekme attığının yer aldığı görüntülerde, Kahraman’ın başını tutarak park halindeki bir aracın arkasına geçtiği, yardım etmek için kişinin telefonla ambulansı aradığı, bu sırada yere yatan yaşlı adamın can çekiştiği görülüyor. Bir süre sonra gelen ambulansın Kahraman’ı alarak hastaneye kaldırdığı, şüphelilerin ise olay yerinden ayrıldığı yer alıyor.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ABD'deki gösterilerde Erdoğan'ın adını duyan gencin sevinci GÜNCEL - 04.06.2020 Libya'da Hafter güçlerine kusursuz pusu: Paramparça oldular GÜNCEL - 03.06.2020
 • Fatih Sadıkoğlu 21.09.2019 12:17 /

  Ya adamlar göz göre göre adamı tekmeleyerek öldürdüler ama her ne hikmetse hepside daha ilk duruşmada tahliye edildiler. Demekki bu ülkede paran varsa kanun sensin paran yoksa bir hiçsin bu kadar basit.

 • Muhacir torunu 12.09.2019 16:49 /

  Gerçek adalet in olmadığı yerde huzur olmaz .

 • Abdullah 11.09.2019 22:24 / 1 kişi beğenmiş /

  İdam versinler

 • Afy 11.09.2019 14:34 / 2 kişi beğenmiş /

  Kısasa kısas

 • yorumcu 11.09.2019 14:24 / 2 kişi beğenmiş /

  63 yaşında ekmeğinin peşinde koşup helal yolla para kazanan bir adamın üç ayyaş tarafından öldürülmesine verilecek ceza o katillerin yakılmasıdır.. yakın o katiller. yakın!!

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla