3. SAYFA / 29.09.2019 13:02

Markette dehşet anları! Silahını çekip kurşun yağdırdı

Afyonkarahisar'ın Çobanlar ilçesindeki markette aralarında husumet bulunan iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, hükümet konağı yanındaki markette karşılaşan ve aralarında husumet bulunan Orhan U. ile Mehmet B. tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda Orhan U. ile müdahale etmeye çalışan Osman U. silahla yaralandı. Marketten çıkan Mehmet B, gittiği evinin önünde karşılaştığı Sefa U. ve Mehmet U'yu da silahla yaraladı.

Yaralı Orhan U, Osman U, Sefa U. ve Mehmet U. Afyonkarahisar Devlet Hastanesine kaldırıldı. Şüpheli Mehmet B. ile olaya karıştığı ileri sürülen Osman B. ve Kadir T. gözaltına alındı. Zanlı Mehmet B. ile yaralanan Orhan U'nun aileleri arasında 3 yıl önce "kız isteme" meselesinden kavga çıktığı, Mehmet B, Osman B, Şükrü B. ve Gülser B'yi silahla yaraladığı ileri sürülen Orhan U'nun 12,5 yıl hapis cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

Orhan U'nun, olay günü hapisten haftalık izne çıktığı, marketteki kasiyerle konuştuğu sırada olayın gerçekleştiği belirtildi. Öte yandan, marketteki kavga güvenlik kamerasınca kaydedildi.
Kayıtlarda yanındaki çocukla markete giren şüphelinin, iş yerindeki kasiyerle sohbet eden kişiye omzunun değmesi üzerine tartıştıkları görülüyor. Görüntülerde elinde silah bulunan zanlının, tartıştığı kişiye ateş etmesi yer alıyor.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Ankara'da akılalmaz olay! Freni boşalan kamyon trafikte 2 Km geri gitti 3. SAYFA - 10.10.2020 Bir grup genç yaşlı adamı darp etti, kadınlar da tempo tuttu 3. SAYFA - 17.11.2020
 • Tekirdağ 31.05.2020 14:50 /

  Bu ne ya. Eskiden kavganın bile şerefi haysiyeti vardı. Tekme yumruk kavga ediyorduk ve zevki vardı. Bu nedir yahu, al silahı, bıçağı git adamı vur öldür. Bu mu erkeklik. Yazık yazık hemde çok yazık.

 • Tekirdağ 31.05.2020 14:45 /

  Bu ne ya. Eskiden kavganın bile şerefi haysiyeti vardı. Tekme yumruk kavga ediyorduk ve zevki vardı. Bu nedir yahu, al silahı, bıçağı git adamı vur öldür. Bu mu erkeklik. Yazık yazık hemde çok yazık.

 • Hayvanlar Alemi 08.11.2019 00:54 /

  Kekoya benziyor tipler

 • Ahmet sabak 29.09.2019 23:42 / 1 kişi beğenmiş /

  Yiyin birbirinizi nası olsa akıllanmayacaksınız, hemen silaha sarılın ohhh ne ala..

 • Güven t. 29.09.2019 22:44 / 2 kişi beğenmiş /

  Bilip bilmeden yorum yapmayın vuran kişinin daha önce vurulan şahıs annesini 2 kardeşini ve babasını silahlı vuracak yaraladi iceri girdi.

3. sayfa kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla