GENEL / 02.10.2019 23:49

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanının oğlu olmayı sorumluluk olarak görürseniz bu sizi güçlendirir

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Erdoğan, Ahmet Haka'ın "Cumhurbaşkanı’nın oğlu olmak hakikaten büyük bir sorumluluk aynı zamanda çok hedefte bir isim oluyorsunuz. Bu sizde bir rahatsızlığa yol açıyor mu?" sorusuna şu şekilde cevap verdi: 

"Cumhurbaşkanı’nın oğlu olmayı siz bir sorumluluk olarak görürseniz bu sizi güçlendirir, bu sizi yanlışlardan alıkoyar, bu sizi daha iyi işler yapmaya sevk eder. Ben Cumhurbaşkanı’nın oğlu olmayı hayatım boyunca kendim için böyle görmeye çalıştım. Ben İtalya’da okurken okulun duvarlarına ‘Katil Erdoğan’ yazıları yazıldı. Oradaki terörist gurubun temsilcileri tarafından. Okul bile beni artık yük olarak görmeye başladı. Ben orada doktora yazmaya çalışıyorum o kadar emeğim var yıllarımı harcamışım. Sınav üstüne sınav hatta son yeterlilik sınavında nasıl ter döktüğümü hatırlıyorum o gün demiştim ki “Ben bunu niye yapıyorum acaba yanlış yerde miyim?” demiştim ama sınavı geçtikten sonra “Tamam bu işi bitireceğim” demiştim. Bu kadar emek olan doktoramı ben bırakmak zorunda kaldım"

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR TSK için üretilecek! Geri sayım başladı, 2021'de geliyor GENEL - 31.05.2020 SpaceX'in Dragon kapsülü Uluslararası Uzay İstasyonu'na kenetlendi GENEL - 01.06.2020

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla