GENEL / 31.10.2019 00:18

Tahir Büyükakın'dan ikiyüzlü Avrupa'ya ders veren sözler!

Marmara Belediyeler Birliği Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Fransa'nın Strazburg kentinde yapılan Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresinde yaptığı konuşmada 'Seçilmiş bir belediye başkanı örneğin IŞİD'den bir terör örgütü mensubuyla irtibatta olsaydı, ona yardımda bulunsaydı, onunla ilişkisi olsaydı ve mahkemeleriniz ya da kamusal organlarınız buna ilişkin delillere sahip olsaydı siz bu belediye başkanının görev yapmasına izin verir göz yumar mıydınız?' dedi. Büyükakın sözlerine şöyle devam etti: 'Sayın heyet Diyarbakır'a bir izleme komitesi üyesi yollamak isterse orada adını vermeden belirtmek istediğim bir parti var o partinin binasının önünde duran anneleri dinlemek isterse o anneler Diyarbakır'daki o kürt anneler o partinin önünde nöbet tutuyorlar. Bizim çocuklarımızı PKK terör örgütünden geri verin bize diyorlar. O anneleride heyetin üyelerinin izlemesini istiyorum. İzleme komitesi neden Türkiye söz konusu olduğunda neden bütün meseleleri masanın üzerine çıkarıyorlar acaba jeopolitik başka kaygıları mı var?' dedi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR TSK için üretilecek! Geri sayım başladı, 2021'de geliyor GENEL - 31.05.2020 SpaceX'in Dragon kapsülü Uluslararası Uzay İstasyonu'na kenetlendi GENEL - 01.06.2020
 • Türkan 31.10.2019 16:19 /

  Kocaelime Ne güzel Yakıştın Başkanım Doğruyu Söyleten Kalbin dert keder görmesin

 • Gurbet kusu 31.10.2019 14:21 /

  Agzina saglik sayin belediye baskani sizin gibi vatanseverlere allah uzun ömürler versin

 • Hıdır BUDUR 31.10.2019 13:19 /

  Suudlarla aramızda çok sorun var. Arap Baharı, Mısır darbesi, Katar meselesi ve en son YPG’ye açıkça destek vermeleri, Türkiye’yi dengelemek için büyük Kürdistan devletinin kurulmasına stratejik destek vs..Emperyalizm Suud prenslerinden menfaata göre şeçim dönemine girdi. Tüm bunlara rağmen "müslüman din kardeşimize bıçak saplamak, emperyalist güruhu ile aynı aynı değirmene su taşımak bize yakışmaz" gibi geliyor. Saddam ve Kaddafiden sonra belki sıra "SUUDİ ARABİSTAN'ın ülkesinin parçalanmasına geldi????

 • hsn 31.10.2019 13:05 /

  kesinlikle ülkeye alınmamalı. çünkü art niyetli hepsi. hepsi türkiye düşmanı

 • MRT 31.10.2019 13:04 /

  Helal olsun

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla