GÜNCEL / 14.11.2019 19:43

Barış Pınarı Harekatı'na katılan PÖH'ten öğrencilere mektup cevabı

Barış Pınarı Harekatı kapsamında görev yapan yapan özel harekat polisleri, kendilerine mektup yazan ilk ve ortaokul öğrencilerine cevap gönderdi.

Barış Pınarı Harekatı kapsamında görevli özel harekat polislerine ilk ve ortaokul öğrencileri mektup yazdı. Özel harekat polisleri de öğrencilerin mektuplarına cevap verdi.

Emniyet Genel Müdürlüğünün Twitter hesabından, "Barış Pınarı Harekatı kapsamında görevlerine devam eden kahraman özel harekat polislerimizi, yalnız bırakmayan başta minik öğrencilerimiz olmak üzere asil milletimize, saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz." ifadelerini içeren paylaşım yapıldı.

Paylaşımda, Özel Harekat Başkanlığını ziyaret eden Ankara Adem Bilhan Uysal İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin "Selam olsun Polis Özel Harekata" sözlerinin yer aldığı görüntülere de yer verildi.

"ÇOCUKLARIMIZA SURİYE'DEN SEVGİ VE SELAMLARIMIZI GÖNDERİYORUZ"

Öğrencilerin kendilerine yolladığı mektuplara cevap veren Barış Pınarı Harekatı'nda görevli özel harekat polisleri ise şu mesajı gönderdi:

"Ankara Adem Bilhan Uysal İlk ve Ortaokulunun değerli öğrencileri, Türk milletinin geleceği sevgili çocuklarımız, tertemiz ve cesur yüreklerinizden gelen asil duygularınızı ifade ettiğiniz mektuplarınızı ve selamlarınızı aldık.

Sizlerin güvenli ve huzurlu bir gelecekte yaşamanız, kutsal vatan toprağımızı korumak ve sizlere emanet etmek için varlığımıza kasteden düşmanları ve terörist unsurlarını yok etme azmiyle yürüttüğümüz mücadele, damarlarımızda akan asil kandan aldığımız kudretle hız kesmeden devam etmektedir. Bu duygularla siz çocuklarımıza ve eğitim ordumuza Suriye'den sevgi ve selamlarımızı gönderiyoruz."

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Altınla ilgili dikkat çeken öneri: Bunu yapan bir taşla iki kuş vuracak GÜNCEL - 05.08.2020 Türkiye'yi kavuran görüntüler! İHA'lar o anları kaydetti GÜNCEL - 04.08.2020
 • cuma 15.11.2019 09:03 / 1 kişi beğenmiş /

  Allahımıza hamd olsun Allahın Askerleri

 • Hakan 15.11.2019 08:32 / 1 kişi beğenmiş /

  Ancak bedrin aslanları bu kadar şanlı idi

 • ARGITHANLI 15.11.2019 08:19 / 1 kişi beğenmiş /

  Elhamdülillah !!!

 • yasin 15.11.2019 07:51 / 1 kişi beğenmiş /

  Böyle minik yavruların sevgi coşkusuyla nur yüzlü anne babalarin ve yüce türk milletimizin hayır duasıyla sizleri emanet olunan en yüce makam olan rabbimize emanet etmişiz. O hakkıyla koruyan ve kollayandır.

 • Harun AYDIN 15.11.2019 06:59 / 1 kişi beğenmiş /

  Aleykum selam

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla