GÜNCEL / 20.11.2019 00:45

Patenci çocuğa, otobüs şoföründen tokatlı dayak

 Antalya’da şehir içi yolcu otobüsü şoförü, araca tutunduğu gerekçesiyle bir çocuğu dövdü. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, akşam saatlerinde Kepez ilçesi Dokuma Ulus Mahallesi Mehmet Akif Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre cadde üzerinde ilerleyen bir şehir içi yolcu otobüsüne yaşları 10 ile 12 arasındaki 3 patenli çocuk tutundu. Çocukların otobüse tutunduğunu gören şoför ise bir süre ilerledikten sonra kenarda beklemeye başladı. Çocukların sağdan geldiğini gören şoför hızla aracından inerek çocukların üzerine yürüdü. Şoför, çocuklardan birini bir tokatla yere düşürüp tartaklamaya başladı. Çocuğun sağ kolundan havaya kaldıran şoför, daha sonra yere yatırıp yeniden yumruk attı. Çevredeki esnafın tepkisi üzerine şoför, çocuğu eliyle kaldırıp savurdu.
İddiaya göre şoför, araya girmeye çalışan çevredeki esnafa da hakaret etti. Hakaretlerin devam etmesi üzerine şoföre esnafın tepkisi de sert oldu. Şoför, daha sonra araya girenlerin ayırmasıyla olay yerinden otobüsüyle uzaklaştı.

Tüm bu yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Dayak anı kamerada
Görüntülerde otobüsün beklemeye başlaması, çocukların gelmesi ve şoförün çocuklardan 1'ine saldırması yansıyor. Çocuğun yere yatıran şoförün yumruk atması ve çevre esnafın da araya girmesi anbean görüntülere yansıdı.

 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR CHP toplantısında Kılıçdaoğlu'nun yardımcısını zora sokan HDP sorusu! ne diyeceğini bilemedi GÜNCEL - 12.08.2020 MSB paylaştığı video ile dünyaya 'Doğu Akdeniz' için gözdağı verdi GÜNCEL - 12.08.2020
 • muammer 22.11.2019 11:36 /

  peki o çocuk ölseydi. Brada şöföre yüklenenler ne diyecekti. Dayak hoş değil ama çocuk da yanlış içinde. Peki kim çocuğa müdahele eedecek? İşte sorun burda?

 • mehmet 22.11.2019 09:54 /

  şöfor haklı, zaten pateni dikkatsiz sürüyorlar. aniden otobüsün altında kalsalardı nolacaktı.

 • seyfi 22.11.2019 09:16 /

  şimdi cocuk ezilse otobüsçünün hayatı kararacak ama bir tokat yerine güzelce uyarsa daha güzel olurdu. şimdiki çocuklarda saygıda yok yoktan anlamıyorlar.

 • yusuf 21.11.2019 19:20 / 1 kişi beğenmiş /

  herkes barut ficisi seytan cirit atiyor

 • osman 21.11.2019 17:43 / 1 kişi beğenmiş /

  o çocuk artık daha dikkat eder

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla