FETÖ/PDY soruşturması kapsamında firari eski futbolcu Hakan Şükür, ABD’de Apple mağazasında alışveriş yaparken görüntülendi.

Hakkında Fethullahçı Terör Örgütü üyeliği kapsamında yakalama kararı bulunan firari Hakan Şükür, ABD’de görüntülendi. Lüks içinde yaşayan Hakan Şükür, Washinton DC’de bulunan Georgetown’da bulunan bir Apple mağazasında alışveriş yaparken görüldü. Firari FETÖ’cü alışverişinin tamamlamasının ardından mağazadan ayrıldı. Şükür’ün tercih ettiği Apple mağazasının bulunduğu Georgetown, ünlülerin mülk sahibi olduğu bölge olarak dikkat çekiyor.

Şükür, Kasım ayında yaptığı bir paylaşımla kendi gibi FETÖ'den firari olan futbolcu Arif Erdem'in nerede olduğunu Twitter'dan ifşa etmiş oldu. Firari FETÖ’cü Şükür, paylaşımında "Galatasaray-Başakşehir maçını daha önce Başakşehir’i çalıştırmış Arif Erdem ile seyrettik" ifadelerini kullanarak Erdem'in ABD'de olduğunu ortaya çıkarmıştı.

15 Temmuz Darbe Girişimi'nin ardından FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan hakkında arama kararı çıkarılan Hakan Şükür hakkında yurt dışında olduğu tespit edilince yakalama kararı çıkarılmıştı.

Öte yandan Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür'ün, FETÖ üyeliğinden yargılandığı davada mal varlığına yeniden tedbir konulmuştu.

Yorumlar 17 Yorum Var
 • Murat Durak 30.11.2019 11:14
  Valla Türkiye nin ekmeği helaldir. Hiç merak etmeyin Allah öyle vuracakki. Anasini ağlatacak. Biz hemen ceza almasını istiyoruz. Ama Allah diyorki ben hemen ceza almasını istiyoruz. Oysa Allah diyorki ben hemen ceza verseydim dünyada insan kalmazdı. Az sabir edin bakın görün Allah nasıl yapacak. Hainler için yaşasın cehennem. Allahim ülkemizi devletimizi ordumuzu yurdumuzu koru..
 • Mehmet 30.11.2019 09:36
  Bu vatan hainlerini bana versinler ben vatan nasıl sevilir göstereyim
 • Cihat 29.11.2019 21:02
  Vatansız hain
 • nurdan keles 29.11.2019 19:22
  bende gerçekten yakalanmış zannettim
 • Ozzik 29.11.2019 18:00
  Adam abd de uber taksicilik yapıyor kanalı var youtube da ne lüksü la sürünüyor adam ha daha beter olsun o ayrı
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek