Düzce'deki özel kreşte görevli Yeliz Keskinli, yere oturttuğu E.T. adlı 2 yaşındaki erkek çocuğuna defalarca tokat attı. Bu sırada güvenlik kamerasından görüntüleri izleyen baba Selçuk T., içeri girip, oğlunu kucağına alarak, öğretmene tepki gösterdi. Gözaltına alınan Keskinli, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Düzce'nin Karahacımusa Mahallesi'ndeki özel kreşte önceki gün meydana gelen olayda Selçuk T., oğlu E.T.'yi getirdiği kreşte, ilk günü olduğu için kendisi de kaldı. Salonda oturan Selçuk T., oyun alanına giden oğlunu güvenlik kamerasından izlemeye başladı. Bu sırada Selçuk T., oyun parkurundan çıkan çocuğunu, öğretmeni Yeliz Keskinli'nin kucakladıktan sonra yere oturtup, defalarca tokat attığını gördü. Hemen içeri giren Selçuk T., oğlunu kucağına alarak, öğretmene tepki gösterdi. Eşinin haber vermesiyle kreşe gelerek, güvenlik kamerası görüntülerini izleyen Tuba T. de ağlayarak, Keskinli'ye tepkisini dile getirdi. 

DAHA ÖNCE DE ÖĞRENCİ DÖVÜP, UZAKLAŞTIRMA ALMIŞ

Selçuk T. ve eşi Tuba T., karakola giderek, Yeliz Keskinli hakkında şikayette bulundu. Bunun üzerine gözaltına alınan Keskinli, sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Daha önce de öğrenci dövdüğü gerekçesiyle görevinden uzaklaştırıldığı öğrenilen Yeliz Keskinli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

Yorumlar 62 Yorum Var
 • İsimsiz 05.02.2020 21:30
  Ya ne bekliyorsunuz ki hangi bakıcı anne şefkatiyle bakar ilgilenir . Bu ailelerin para hırsı yüzünden daha konforlu bi hayat sürme istekleri yüzünden bu çocuklara yazık bunlar gördüklerimiz ya görmediklerimiz ?
 • Ali 05.02.2020 20:27
  daha önce yapmissa bunu tekrar ise alanda isden cikarilsin
 • Mavera 05.02.2020 20:04
  2 yaşındaki çocuk annesinin yanında olmalı ne işi var kreşte ya yazık
 • osman 05.02.2020 19:49
  ya kardeşim kadın daha öncede çocuk dövmüş neden tekrar aynı göreve alıyorsunuz bu hasta kadını bu iştede bir anormallik var
 • Gökhan 05.02.2020 19:29
  Kadın hakları savunucuları ne tepki verecek acaba. Kadınlar çalışsın, yavrularda canilerin elinde, anne sevgisinden uzak büyüsün, bu mudur?
Daha fazla yorum görüntüle