GENEL / 27.02.2020 11:54

Bahçelievler’de dehşet anları

Bahçelievler’de yol verme nedeniyle sürücüler arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Araç sürücülerinden biri diğerinin yanağını ısırdı. Eşinin yanağını ısıran sürücünün kaçmasına engel olmak isteyen kadın kucağında 9 aylık bebeğiyle aracı durdurmaya çalıştı. Sürücü ise bebeğe aldırış etmeden kadının üzerine aracı sürerek olay yerinden kaçtı.

Olay, Bahçelievler Mahmutbey Caddesi üzerinde 19:40 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerinde seyir halinde bulunan Tuncay Gül bir araç sürücüsü ile yol verme yüzünden tartıştı. Ancak Gül tartışmanın büyümesini istemeyerek yoluna devam etti. Diğer araç sürücüsü ise yolda Gül’ün aracını sıkıştırmaya ve korna çalarak durdurmaya çalıştı. Gül durmayınca da cadde üzerinde aracına arkadan çarptı. Bunun üzerine Tuncay Gül aracından inerek diğer araç sürücüsünün yanına gitti ve tartışma kavgaya dönüştü.

Kucağında bebek olan kadının üzerine araç sürdü
İsmi öğrenilemeyen araç sürücüsü Gül’ün yanağını ısırdı ve aracına binerek kaçmaya çalıştı. Bu sırada tartışmayı gören vatandaşlar kavgayı ayırmak içi araç sürücülerinin yanına geldi. İsmi öğrenilemeyen araç sürücüsü kaçmak isteyince Gül’ün eşi kucağında bulunan 9 aylık bebeğiyle aracın önüne geçerek kaçmasını engellemeye çalıştı. Bu sırada sürücü kadının kucağında bebek olmasına aldırmadan aracı üzerine sürdü. Bunu gören vatandaşlar aracı durdurmaya çalışsa da araç sürücüsü kadın ve bebeğin hayatını tehlikeye atarak olay yerinden kaçtı.

"Saldırdı yanağımı ısırdı, eşimin üzerine araba sürdü"
Yaşanan dehşet dolu anları anlatan Tuncay Gül, “Biz yolda yan yana gidiyorduk. Vatandaş beni sıkıştırmaya başladı ben önüne geçtim. Önüne geçince yediremedi korna çaldı ve selektör yaptı. Ben durmayınca daha sonra aracıma arkadan çarptı. Bende araca vurunca inerek aracıma bakmak istedim. Bakarken arkadan bir anda bana saldırdı ve küfür etmeye başladı. Yanımda eşim ve 9 aylık çocuğum ve beş yaşında bir çocuğum var. Saldırdı yanağımı ısırdı, burada ki vatandaşlar gelmeseydi belki daha büyük şeyler olacaktı. Sonra kaçmaya başladı. Buradaki arkadaşlar camına falan vurmuş. Daha sonra benden önce karakola giderek şikayetçi olmuş. Görüntüler de var eşimin üzerine sürüyor. Ben o sırada arabayı kenara çekiyordum çünkü polisi aramıştım. Polis gelene kadar kaçmaya çalıştı sanırım korktu kimse o kaçmasa bir şey yapmayacaktı kendisine de arabasına da” diye konuştu.
Yaşananlar kameraya yansıdı
Yaşananlar saniye saniye cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde sürücünün, kucağında bebeği olan kadının üzerine aracını sürdüğü görülüyor. Vatandaşların olay yerine toplanması ve tartışma anları görüntülere yansıyor.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Bakan Kurum görünce çok sinirlendi! Elazığ'daki müteahhide fırça GENEL - 31.05.2020 Ayasofya’da Fetih Suresi okundu GENEL - 30.05.2020
 • mazotçi 28.02.2020 03:33 /

  kucağında bebekle arabanın önünde ne işi var. çocuğun canını tehlikeye atmış. Çocuk kadından alınıp esirgeme kurumuna verilmeli.

 • yazıkalr olsun 27.02.2020 18:41 / 3 kişi beğenmiş /

  ruh hastası olduk çıktık vallahi keşke iskandinav ülkelerinde yada avrupa da yaşasaydım en azından insanın insana saygıısı var bi de müslüman ülkeyiz

 • izmir 27.02.2020 17:26 /

  yanak ısırmadan ceza almaz kuduz ise iş sakat ayrıca ağzının içine kadar gelip yanağı ısırması büyük başarı burdan ödül alabilir.burnunu ısırsaydı süper beceri ödülünü alırdı.tek sorun ısıran adamı tutamamaktır. köpek adamı ısırsa bu haber olmaz ama adam köpeği ısırsa işte bu haber olur

 • Doğruluk 27.02.2020 16:51 / 1 kişi beğenmiş /

  Kucağındaki bebeği düşünen kadın veya anne ne deniyorsa artık.Bebeği kullanarak aracın önünü kesmek yerine bebeği korumaya almalıydı.

 • Yakup Mil 27.02.2020 14:31 / 4 kişi beğenmiş /

  Bu trafik canavarları her gün trafikte büyük mağduriyete sebep oluyorlar, acilen önlem alınmalı ve çok ağır cezalar gelmeli. Bir daha asla trafiğe çıkamamaları lazım.

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla