EKONOMİ / 14.04.2020 08:57

Korona karantinasında sürpriz doğum günü!

Katar'dan getirildikten sonra corona virüs önlemleri kapsamında Kırıkkale’de yurtta karantinaya alınan 309 kişiden Aylin Şençift (25) ve Kadir Yüncer'in (29) doğum günleri, Kırıkkale Karantina Merkezi Başhekimliği görevini yürüten aynı zamanda Ahmet Yesevi Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. Fatma Sönmez eşliğinde pasta kesilerek kutlandı.

Geçen hafta Fransa ve Katar'dan getirilen biri bebek 309 kişi, Kırıkkale'de Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarına yerleştirilerek karantinaya alındı. Katar'dan gelen ve Hatice Hanım Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan Aylin Şençift ile Kadir Yüncer için yurt görevlileri sürpriz doğum günü etkinliği düzenledi.

Tulumlu ve maskeli görevliler, hazırlattıkları doğum günü pastaları ile Şençift ve Yüncer'in kapılarını çaldı ve doğum günlerini kutladı. Şençift ve Yüncer, sürpriz karşısında hem şaşırdı hem de büyük mutluluk yaşadı ve görevlilere teşekkür ettiler.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR İslam Memiş'ten çarpıcı altın ve gümüş yorumu... Altın ve gümüş yükselmeye devam edecek mi? EKONOMİ - 06.08.2020 İmzalar atıldı! Boom'la 9 saatlik yolculuk 3.5 saate inecek! EKONOMİ - 03.08.2020

ekonomi kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla