EKONOMİ / 16.04.2020 15:52

Vuhan'da deniz ürünleri pazarları tekrar açıldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün (Covid-19) çıkış yeri olarak belirtilen Vuhan'daki hayvan ve deniz ürünleri pazarları tekrar açılmaya başladı.

ABD'Lİ YETKİLİLER UYARILARDA BULUNMUŞTU

Haberde, ABD Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri (CDC) Başkanı Dr. Anthony Fauci'nin, hayvan ve balık pazarlarının kapatılmamasına yönelik yaptığı açıklamada, 'Bu sıra dışı insan-hayvan temasından çıkan o kadar çok hastalığa sahip olduğumuzda neden kapatmadığımızı anlamıyorum. Bunu anlamak için başka neler olması gerektiğini bilmiyorum' ifadelerini kullandığı belirtildi.

Öte yandan, Güney Karolina Senatörü Lindsay Graham'ın, hayvan ve deniz ürünleri pazarlarının kapatılması çağrısında bulunarak, 'Eğer bu pazarları kapatmazsanız ticaret ilişkimiz değişecek. Çin dünyaya nasıl yardım edebilir' Bu pazarları kapatarak? dediği ifade edildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Dünyada ilk kez Türkiye geliştirdi! İlk talep Çin'den geldi! EKONOMİ - 10.08.2020 İnsansız hava aracının görüntüleri teröristlerin hain planını deşifre etti EKONOMİ - 09.08.2020

ekonomi kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla