GÜNCEL / 01.06.2020 19:07

Marmaris giriş noktası canlandı

01 Haziran itibari ile seyahat kısıtlamasının kalkmasının ardından, Marmaris ve Datça ilçelerinin karayolu ile tek giriş noktası olan Çetibeli Jandarma kontrol noktasında araç yoğunluğu başladı.

Koronavirüse (kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında kısıtlanan şehirlerarası seyahat kısıtlaması 01 Haziran gece yarısı 00.00’dan itibaren kalkmasının ardından çoğunluğu İstanbul ve İzmir oluşturan saat 15.00 e kadar 2000 araç geldiği bilgisi alındı.

Kontrol esnasında Çetibeli Jandarma Kontrol noktasına bağlı ekipler tarafından Marmaris Kaymakamlığı ve İlçe Jandarma komutanlığı tarafından basılan broşürler dağıldı sürücülerin kimlik ve belge kontrollerinin ardından maske, hijyen ve sosyal mesafe konusunda gerekli uyarıları yaptılar.

Marmaris’te havanın yağmurlu olması sebebi ile plajlar boş kaldı. Gelenler dinlenmek üzere evlerine yazlıklarına geçtiler.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Meral Akşener 'Erdoğan Ayasofya'yı açamaz' demişti! Şimdi ise... GÜNCEL - 11.07.2020 Sisi ateşle oynuyor! Libya sınırında sıcak dakikalar, Türkiye'ye de gözdağı GÜNCEL - 10.07.2020

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla