GÜNCEL / 02.06.2020 14:02

Bursa'da kaçak bina yıkımda zabıta memuruna yumruklu saldırı

Bursa Yıldırım Belediyesi tarafından tespit edilen ruhsatsız yapının yıkımında görevli zabıta memuru yumruklu ve küfürlü saldırıya uğradı. O anlar kameraya da yansırken, zabıta ve ekiplere tepki gösterenler arasında CHP'li meclis üyesi Şahin Sevinç'in olması da dikkat çekti.

Olay, merkez Yıldırım İlçesi Vakıf Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 1. Vefa Sokak'da bulunan zemin katlı ruhsatsız yapının yıkımını yapılırken zabıta memuru sözlü ve fiziksel olarak saldırıya uğradı.

Binayla resmiyette bağı olmamasına rağmen CHP'li meclis üyesi Şahin Sevinç olay yerine gelerek görevlilere bilgi verilmeden yıkım yapıldığını savundu. Görevliler ise, "Bana fırça atarak böyle konuşamazsın" diye karşılık verdi. Meclis üyesi Şahin Sevinç, "Ben sana hesap soruyorum. Ne zaman bilgi verdiniz" diye sorunca görevli, "Belediyede ilgili birimden ne zaman bilgi verildiğini öğrenebilirsin" dedi.

Bunun üzerine Şahin Sevinç, görüntü alan zabıtaya "çekme tokatı yersin" diye yöneldi. Görevli ise bu anı beklediğini söylerken yanındaki kişinin yumruklu saldırısına uğradı.
Darp edilen zabıta memuru olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Darp raporu alan zabıta memuru daha sonrasında yumruk atan vatandaştan şikayetçi oldu. Yıkım işlemi gerçekleşirken jandarma da geniş güvenlik tedbiri aldı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Son Dakika! ATMACA'nın son test görüntüleri: 220 km'deki hedefi vurdu! GÜNCEL - 04.07.2020 Yunan amiral, "Türk gemileri, Girit'e gelirse batıracak mıyız?" sorusuna cevabı şoke etti GÜNCEL - 04.07.2020
 • Bursadan.. 03.06.2020 21:15 /

  Şahin sevinç, eski Akpartilidir. Ak partiden istediğini alamayınca chp ye geçmiştir. Bursada yaşayan muşluları Ak partiye düşman etme çabası güderek, chp de kendisine yer kapma çabasındadır. Yaşanan bu olayda orda bulunmasının temel amacı budur.

 • Erdogan 03.06.2020 00:18 / 14 kişi beğenmiş /

  Chp kamufle hdp pkk

 • Halil 03.06.2020 00:06 / 7 kişi beğenmiş /

  onlara göre orman kanunu gecerli, polisin tavrida onlarin anladigi dilden, tavir göstermesi olmali

 • Cuma ali 02.06.2020 23:51 / 5 kişi beğenmiş /

  Zabıtanın gücü işportacıya mı yetiyor o kadar kalabalığa bir chp li yetmiş.

 • Sanırsam 02.06.2020 23:49 / 2 kişi beğenmiş /

  Olmaz bu ayip adami tahtik etmis kamerayi ceken ne olursa olsun tahrik var

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla