GÜNCEL / 04.06.2020 10:44

Pes dedirten hırsızlık! Caminin musluklarını saniyeler içinde çaldı...

Beykoz’da bir caminin abdesthanesine giren maskeli şahıs, muslukları ayağıyla kırarak saniyeler içinde çaldı. ‘Pes’ dedirten hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, Beykoz’da bulunan bir camide geçtiğimiz Pazartesi günü saat 15.00 sıralarında meydana geldi. Caminin abdesthane bölümüne giren ve yabancı uyruklu olduğu öğrenilen bir kişi, caminin musluklarını saniyeler içinde ayağıyla kırarak çaldı. Ardından ekmek poşetine koyduğu musluklarla camiden ayrıldı.

Güvenlik kamerasından kaçamadı

Hırsızlık anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, şüpheli şahsın elinde ekmek poşetiyle abdesthaneye girdiği, önce muslukları kontrol ettiği, ardından musluğu ayağıyla kırarak poşetin içine koyduğu görülüyor. Kapıya doğru gidip etrafı kontrol eden şahsın, daha sonra diğer muslukları da aynı şekilde kırarak poşete koyduğu ve poşeti bağlayarak camiden ayrıldığı yer alıyor. Maske takan şüphelinin aynaya bakarak saçlarını düzeltmesi ve rahat tavırları ise dikkat çekiyor.

Hırsızlık olayını duyan cami cemaati olaya tepki gösterdi. Vatandaşlardan biri, “Ahlaksızlık. İnsan kendini bu kadar küçültemez. İbadet yerinin musluğunu çalmak nedir? Hadi diyelim bin lira olsun. Ne olur yani? İnsanlık dışı bir şey, insan olan bunu yapmaz” dedi.

Cami yetkililerinin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında polis, şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Ülkenin parti liderleri teklifte bulundu... Türkiye ile ortak ordu kuralım (08 Ağustos 2020 Cumartesi Günün Önemli Gelişmeleri) GÜNCEL - 08.08.2020 Beyrut'ta yüksek tansiyon! Ölü ve yüzlerce yaralı var GÜNCEL - 09.08.2020
 • Mukan KAHAN 04.06.2020 19:04 /

  Yabancı olma ihtimali var.

 • Ali 04.06.2020 18:47 /

  süpheli sahis yazmissinizsiniz, suphe demek calip calmadigi ispat edilmeyen kisidir, bu hirsizdir, apacak göru¨nuyor. Bu sahis belliki namaz kilmayan camiye ugramayan bir kisi

 • Okuyucu 04.06.2020 18:31 / 1 kişi beğenmiş /

  Şimdi bunu hep birlikte izledik. Sonra çoğumuz ne düşünür? Bugün yakalarsın yarın yine dışarıda görürsün. Çünkü ceza sistemimiz, hukuk mantığımız, yürürlükte olan dışarıdan ithal kanunlarımız bizim bünyemize uygun değil. Bu zibidi böyle bir hırsızlık yaptığında elini kaybedebileceğini bilse buna değil cesaret etmek aklından bile geçirmezdi. Söylenecek çok şey var. Bilen biliyor.

 • Vénus hottentote » 04.06.2020 17:10 /

  Bölüklerden birisinin saka neferi, çok saf ve tembel imiş. Bir gün pınar başında uyumuş. Eşek de çimenler üzerinde otlarken, uzaklara gitmiş, akşam üzere uyanmış.Eşeği aramış bulamamış..çok sert ve aksi Komutan saka neferini sorguya çekmiş. uyuduğunu ve eşeğini kaçırdığını öğrenince, eşeği aratmaya göndermiş.Sakayı da çadırın direğine bağlayıp, başlamış dayak atmaya. Can acısı ile avaz avaz bağıran saka:"Aman kumandanım, ölüyorum, bir daha uyumaya cağım, bağışla" diye bağırdıkça, komutan : "Acele etme, daha eşek bulunmadı. "Eşek sudan gelinceye kadar dayak yiyeceksin" ki bir daha eşeğine sahip olup, muharebe yerinde, vazife başında uyumayasın" demiş.

 • piyade 04.06.2020 16:29 / 1 kişi beğenmiş /

  Hırsızın Elini kesersemiz iş kökden çözülmüş olur

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla