GENEL / 05.06.2020 19:28

Soner Yalçın'ın evine gelen görevlilere yine kapı açılmadı

Gazeteci Soner Yalçın'ın Levent'te bulunan evine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ikinci kez gitti. Yetkililerin ısrarlı bekleyişine rağmen Yalçın kapıyı açmadı. Yalçın'ın Levent'te bulunan evinde kaçak inşaat yapıldığı tespit edilmişti.

Soner Yalçın'ın İstanbul Levent'te bulunan evinde kaçak inşaat yaptığı gerekçesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın harekete geçtiği ve Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü ile Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü SİT alanındaki usulsüz inşaatla ilgili soruşturma başlattığı belirtiliyor.

Evi incelemek üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan dün gelen ekiplere kapıyı açan olmadı.


Ekipler tutanak tutarak evden ayrıldı. Bugün öğle saatlerinde yine Yalçın'ın evine gelen bakanlık görevlisi defalarca kapıyı çalmasına rağmen kapıyı açan olmadı. Kapı açılmayınca bakanlık görevlisi evin önünden ayrıldı.

 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Uygurlara uygulananlar insanlık dışı! (30 Haziran 2020 Günün Önemli Gelişmeleri) GENEL - 30.06.2020 Radikal önlem! Tüm yabancı öğrencileri sınır dışı edecekler (8 Temmuz 2020 Günün Önemli Gelişmeleri) GENEL - 08.07.2020

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla