GÜNCEL / 03.07.2020 14:51

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Libya'da mevcut meşru hükümetle aramızdaki çalışmaların çok ciddi ve kararlılık içerisinde sürdürülmesi lazım"

Bu planlamayı biz hafta başı yaptık. Hafta başı biliyorsunuz, önce Deniz Kuvvetleri Komutanımızı bölgeye gönderdik. O planın tahakkukunu orada gerçekleştirelim istedik. Ardından bir heyetle Savunma Bakanı oraya gidecekti. Dünkü Katar ziyaretimizden sonra da bugün Savunma Bakanım oraya gitmiş durumda. 

Libya'da mevcut meşru hükümetle aramızdaki çalışmaların çok ciddi ve kararlılık içerisinde sürdürülmesi lazım. Yapılan iş budur.

ERDOĞAN'IN KATAR ZİYARETİ

Birinci derecede Libya konusunu ele aldık. Suriye, Irak, Sudan konusunu ele aldık. Yemen'le ilgili gelişmeleri ele aldık. Hepsinden öte Türkiye-Katar siyasi, ekonomik, kültürel ilişkilerini samimi ortamda değerlendirdik."

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR CHP'de ortalık karıştı! Kaftancıoğlu'na 'Herkes haddini bilecek' sözleriyle tepki GÜNCEL - 10.08.2020 Başkan Erdoğan Yerli iş makinesini böyle test etti! GÜNCEL - 09.08.2020

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla