DÜNYA / 04.07.2020 20:09

Koronavirüse karşı fakirsen inek dışkısı, zenginsen altın maske!

Hindistan'da fakirlerin koronavirüse yakalanmamak için ineğin dışkısıyla duş almaları ve idrarını içmeleri ile ilgili haberlerden sonra şimdi bir firma zenginler için altın maske üreterek 20 bin TL 'ye satışa sundu.

Yoksulluk ile zenginlik arasındaki uçurumun en çok hissedildiği ülkelerin başında gelen Hindistan'da bir firma pes dedirten bir girişime imza attı.

Firma koronavirüs salgınına karşı altın maske ürette. 50 gram ağırlığındaki maskeyi yaklaşık 20 bin Türk Lirası karşılı satışa sunan firma sosyal medyada halkın büyük tepkisini çekti.

"Ahlaklızlık" şeklinde yorumlara neden olan maskeye talep olup olmadığı konusu ise merak ediliyor.

KORONAVİRÜSTEN KORUNMAK İÇİN İNEK DIŞKISIYLA DUŞ ALIYORLAR

Hindistan’da, çok sayıda kişi koronavirüse yakalanmamak için ineğin dışkısını suya karıştırarak duş alıyor.

Hindistan’da inançları gereği ineği kutsal olarak gören bir grup vatandaş, ineğin idrarını ve dışkısını suya karıştırarak duş aldı. Farklı yerlerde farklı kişiler tarafından çekilen görüntülerde, kendilerinin ineğin kutsal olduğuna inandıklarını belirten vatandaşlar, ineğin idrarı ve dışkısıyla duş alanların asla koronavirüse yakalanmayacaklarını iddia etti.

Sosyal medyada yayılan görüntülerde ineğin dışkısıyla duş alanlar, "İnek annemiz çok yaşa" sloganı atarken, "Çin’de çıkan koronavirüse karşı tek ilaç, kutsal ineğin idrarı ve dışkısında duş almak. Eğer her kim ineğin dışkısında duş alırsa korona asla ona gelmez. Çünkü o kişi artık kutsal oluyor" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta korkunç patlama! DÜNYA - 05.08.2020 Beyrut'ta Macron'u şoke eden istek DÜNYA - 07.08.2020

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla