GÜNCEL / 05.07.2020 16:12

Güvenlik görevlisine maganda dayağı kamerada

Büyükçekmece'de bir kişi kendisini polise ihbar eden güvenlik görevlisi olduğunu sandığı bir başka güvenlik görevlisini darp etti. Tekmeli yumruklu dayak anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.   

Olay geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde Mimarsinan Mahallesi'nde bulunan bir sitede meydana geldi. İddiaya göre site sakini olmayan bir kişi, aracıyla site önünden geçerken silahıyla havaya ateş etti.  Sesleri duyan ve site girişinde bulunan güvenlik görevlisi ise durumu polis ekiplerine haber verdi.

Durumdan haberdar olan ve şikayet edildiğini öğrenen kişi siteye tekrar geldi. Güvenlik kulübesine giden  adam bir süre görevliyle konuştu. Görevli vardiya değişimi olduğunu kendisinin olaydan haberdar olmadığını, kimseyi şikayet etmediğini söylese de onu ikna edemedi. Güvenlik görevlisini saldıran adam, onu  darp etmeye başladı. İki eliyle  görevlinin kafasını kavrayarak savurdu. Aldığı darbeyle yere düşen görevliyi yerde yumruklamaya sürdüren adamı,  çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı. Kimseyi dinlemeyen adam bir kez daha görevlinin yüzüne yumruk attı, tekmeler savurdu. Görevliyi darp eden kişi daha sonra otomobiline binerek olay yerinden ayrıldı.

Karakola giderek şikayetçi olan güvenlik görevlisinin daha sonra şikayetini geri çektiği öğrenildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Türkiye'yi kavuran görüntüler! İHA'lar o anları kaydetti GÜNCEL - 04.08.2020 Abdullah Ağar'dan ABD ile YPG/PKK arasındaki petrol anlaşmasına ilişkin açıklama! GÜNCEL - 04.08.2020
 • mehmed 06.07.2020 11:57 / 1 kişi beğenmiş /

  Kardeşim ne diye şikayetini geri çekiyorsun ondan sonrada adalet nerde vs vs. Şikayetini çektiğine göre dayağı sevmiş böylelerine reva o zaman, dayak atanın eline sağlık demek kalır bize.

 • m acar 06.07.2020 10:57 /

  bu adam bunu yapıp dışarda ise adalet sorgulanmalı yazık savcılar yazık

 • Mmm 06.07.2020 10:28 / 5 kişi beğenmiş /

  Bu adam bukadar rahat bir şekilde bunu yapabiliyorsa ülkede suçluya caydırıcı bir ceza verilmiyor demektir. Suçluya hakettiği ceza verilmeyen bir ülkede her an hekes çok rahat ve korkusuzca SUÇ İŞLER. 2002-2020. Tam 18 senedir caydırıcı ceza yasaları neden çıkmadı. Suçluya ceza vermemek mazluma zulümdür.

 • gsli 06.07.2020 10:17 / 4 kişi beğenmiş /

  ona öyle bir ceza verilmeli ki o kasılması köpeğin kuyruğunu kıstığı hale dönüşmesi lazım. adam iki yumruk atınca kendini kral zannetti. haysiyet yoksunu.

 • misafir 06.07.2020 10:09 / 5 kişi beğenmiş /

  Bunlara göz yumulursa, bir sonraki işleri insan öldürmektir. Önlem alınması gerek. Bu mahluk tiplere verilen cezalar ibretlik olmalı.

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla