Mersin'in Tarsus ilçesinde bir kişi, maske takmadığı için kendisini otobüse almayan otobüs şoförünü darp etti. Otobüsün güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen olayda, otobüs şoförü çok sayıda yumruğa maruz kalırken, kafasından yaralandı. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen ambulansla şoför hastaneye kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, 5 Temmuz Pazar günü saat 22.02 sıralarında Boya Parkı önünden geçen cadde üzerinde yaşandı. Kırklarsırtı-Çöplü-Boya hattında akşam seferini yapan Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma aracı şoförü M.T.(56), yol üzerinde ilerlerken iki şahıs araca binmek istedi. Şoförün, “Pandemi nedeniyle maskesiz yolcu alamıyoruz, kameralarda kayıtta” ifadesi üzerine şahıslar araca binmedi. Kısa süre sonra araç harekete geçtiğinde şahıslardan H.A. isimli vatandaş, otobüse vurarak küfür etti. Şahsın bu hareketi üzerine şoförde otobüsü durdurdu. Bu esnada açık olan ön kapıdan içeri giren H.A., otobüs şoförüne vurdu. Çevredekilerin müdahalesiyle şahıs otobüsten indirilirken, şoför kafasından yaralandı.

Öte yandan olay anı otobüsün güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Yorumlar 58 Yorum Var
 • Sadık Güneş 07.07.2020 22:55
  Ne olacak vurduysa yaniii...??? Suç mu??? Suç olsaydı sorgudan sonra serbest bırakılmazdı...
 • sihre 07.07.2020 15:09
  ne olacak döven dövene ayıp utanma diye birsey kalmadı azgın hale geldi artık suçluların sesi çok çıkıyor ve maalesef kanunlar da onları koruyor.
 • Kamil 07.07.2020 14:14
  Şöför gayet kibar konuşmuş, kanuni uyarıyı yapmış.
 • Erdem Kurt 07.07.2020 14:01
  Bu tarz haberleri daha çok görürüz. Şoförün oturduğu koltuk kabin ile korunaklı olmalı, taksicilerde de keza aynı şeklide kabin olmalı. Bu şekilde yolcular ile sürücü arasında fiziksel müdahele önlenmiş olur.
 • ahmet 07.07.2020 13:40
  keske türkiyede böyle tipleri essek sudan gelinceye kadar döven bir ekip kurulsa. malesef memleketin insanlarinin cogu böyle. kavgaya girmek an meselesi
Daha fazla yorum görüntüle