EKONOMİ / 21.07.2020 17:32

Cüneyt Özdemir: AK Parti 90'a takmak üzere! CHP, HDP ve İYİ Parti'nin eli boş

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Youtube'dan yaptığı yayında Netflix ve sosyal medya düzenlemesi tartışmalarına değindi. Mahir Ünal'ın hazırladığı 95 sayfalık rapora dikkat çekerek AK Parti "doksana takmak üzere" diyen Özdemir CHP, HDP ve İYİ Parti'nin bu konuda elinen tamamen boş olduğunu söyledi.

Kamuoyunda tartışılan Nettlix ve Sosyal Medya düzenlemesi hakkında Youtube yayında açıklamalarda bulunan gazeteci Cüneyt Özdemir "Ben Mahir Ünal’ı seviyorum, çok çalışkan bir siyasetçi oturmuş 95 sayfa bir tane rapor hazırlamış kendisi ile uzun uzun konuştum. Diğer partilerde sosyal medya meselesine kafa yormazken AK Parti doksana da takmak üzere. Niye? Çünkü HDP, CHP hiçbir şeyini duymadık İYİ Parti’nin de duymadık. Mahir Ünal’ın raporunu tartışıyoruz. CHP’nin bir raporu var mı yok! Çıkıp konuşan kimse var mı yok… Muharrem İnce, Canan Kaftancıoğlu’na laf sokuşturuyor Canan Kaftancıoğlu ona laf sokuşturuyor… Sonra ben deyince burada …ya kardeşim korona günlerinde de aynı şey  her şey bitti bununla mı uğraşıyorsunuz şurada sosyal medya tasarısı var, Netflix ile ilgili gelişmeler var bunlara biraz kafa yorun dediğim zaman AK Parti’li oluyoruz." dedi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Türk Bayrağını indirmeye çalışan şahıs canını zor kurtardı! İlçe ayaklandı EKONOMİ - 25.09.2020 İşte Altındaki düşüşün sebebi! Altın yeni fırsat verecek EKONOMİ - 22.09.2020
 • Yerli ve Milli 22.08.2020 19:54 /

  elazığ'lıların dediği gibi boş beleş adamlar !..

 • Burhan 22.07.2020 09:25 / 7 kişi beğenmiş /

  Televizyon için uygulanan alkol, sigara, küfür ve diğer yasaklar Netflix için de uygulanmalı. Netflix'de RTÜK tarafından denetime tabi olmalı.

 • enver 22.07.2020 09:23 / 1 kişi beğenmiş /

  hiç bir şey yapmazsan tartışma konusu da olmazsın. devam...

 • MTM TUNA 22.07.2020 09:05 / 5 kişi beğenmiş /

  Chp Türkiye nin el frenidir.. Atatürk ü kalkan olarak kullanan, laiklik demogoji ve ajitasyonu yapan, üretmeyen, zamana ayak uyduramayan, her icraata muhalif olmaktan başka icraatı olmayan , tabanından ve milletinden kopuk, değerlerimize ters, negatif enerji veren, güncellemeye kapalı bir burjuva oluşumudur.. Yüce Türk milleti 70 yıldır iktidara getirmeyerek cezayı kesmektedir.

 • Fukara 22.07.2020 08:58 / 4 kişi beğenmiş /

  Bunlar muhalefet olmayı iktidar ne diyorsa tersini söylemek olarak biliyor bunların dna sında çalışmak yok sen niye kendini yoruyon kardeş...

ekonomi kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla