Ukrayna’da el bombasıyla bir polisi rehin alan saldırgan, keskin nişancı tarafından vurularak öldürüldü. Polis ise patlayan bombadan son anda kurtuldu.
Ukrayna’da daha önce araç hırsızlığı şüphesiyle aranırken polis memurunu rehin alan ve ardından kaçarak kayıplara karışan bir kişi, 8 gün süren arama çalışmalarının ardından saklandığı yerde bulundu. Saldırgan, bu sefer de başka bir polis memurunu rehin alarak bombayı patlatmakla tehdit etti.

KESKİN NİŞANCI VURDU

Bunun üzerine keskin nişancı, saldırganı vurarak etkisiz hale getirdi. Polis memuru ise saniyeler içinde kaçarak patlayan el bombasından kurtuldu. Ukrayna İçişleri Bakanı Arsen Avakov, Poltova iline bağlı Onişya kasabasında yaşanan olayın görüntülerini paylaştı.

Ukrayna’nın Poltava kentinde 23 Temmuz’da Roman Skripnik adlı araç hırsızlığı şüphelisi, el bombasıyla polis memurunu rehin almıştı. Rehin aldığı polis memuru ile birlikte otomobille başkent Kiev’e doğru hareket eden Skripnik, daha sonra rehineyi serbest bırakarak izini kaybettirmişti. Saldırganın, daha önce uyuşturucu satıcılığından hapis yattığı belirtildi.

Yorumlar 5 Yorum Var
 • CENGİZ 02.08.2020 11:12
  hak ettiğini bulmuş.
 • serttepki 02.08.2020 09:45
  müdahale boyle olur.
 • Aslan baba 01.08.2020 23:14
  Aynen en doğrusu yapılmış.. Hem vuruldu hem uçtu
 • onur 01.08.2020 21:54
  en iyisi zaten teslim ol yalvarmak sacmalik ayni seyi biz de uygulamak gerek elinde silah olan kim var ise direk vurulacak yakala yada teslim ol zaman kaybi zaten ulke de deli cok bir kac deli gebermis hic ønemi yok
 • Asalet 01.08.2020 18:47
  Çok güzel.. pisliği temizlemisler.. kökten temizlik