GÜNCEL / 08.08.2020 13:07

İstanbul’da silahlı, çakarlı ve kuralsız düğün konvoyu terörü kamerada

İstanbul’da düğün için Bağcılar’daki bir eve giden gruplar, gelin evden çıkartıldığı esnada meşaleler yakarak ortalığı dumana boğdu. Evin önünde ne maske takan ne de sosyal mesafe kurallarına uyan grup, yüksek sesli müzikler eşliğinde halay çekerek göbek attı. Eğlencenin ardından çakarlı ultra lüks otomobillerle konvoy halinde harekete geçen magandalar, yanlama yaparak ve meşaleler yakarak trafiği tehlikeye düşürdü. Otoyoldan başka bir şehre geçen konvoydaki birkaç maganda ise tabancalarla havaya ateş açtı. Polis mega kentin altını üstüne getiren magandaları yakalamak için kapsamlı bir çalışma başlattı.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirler sonrasında 1 Haziran’da normalleşme sürecine girilmişti. Temmuz ayında düğünlere izin verilmesinin ardından geçtiğimiz günlerde gelin almak için Bağcılar’da toplanan gruplar, onlarca uyarıya ve artan vakalara rağmen meşaleler eşliğinde gelini evden çıkarttı. Ardından ne maske takarak ne de sosyal mesafe kurallarına uyan grup, yüksek sesli müzikler eşliğinde halay çekerek göbek attı. Salgına rağmen canlarını bir an olsun umursamayan grup adeta virüse meydan okudu.

Çakar, tabanca, drift ve abartı egzozla terör estirdiler
Eğlencenin ardından ultra lüks araçlarına binerek konvoy halinde trafiğe çıkan grup, çakarlı araçlarla “dat dat” sistemini kullandı. Gürültü yaparak çevreye rahatsızlık veren grup, ellerine aldığı meşalelerle de ortalığı dumana boğarak trafiği tehlikeye düşürdü. Ara sokaklardan caddeye çıkan konvoydaki bir maganda ise yanlama yaparak adeta terör estirdi. Trafikte abartı egzoz da kullanarak gürültü çıkartan magandalar, konvoy halinde karayolu üzerinden Düzce’nin Akçakoca ilçesine vardı. İstanbul’da başlayan konvoydaki magandalardan birkaçı burada onlarca insanın içerisinde tabancalarla havaya ateş açarak adeta dehşet saçtı.

Düğün salonunda hiçbir kurala uymadılar
Konvoyun ardından düğün salona ulaşan gruptakiler, salgına rağmen kurala uymayarak halay çekti. Göbek atarak eğlenen, maskeleri çene altında ve kollarında tutan salondakiler salgına rağmen ölüme meydan okuyarak doyasıya eğlendi. Magandalar ve katılımcılar o anları bir de sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, mega kentte adeta terör estiren magandaları yakalamak için çalışma başlattı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Acil servisi bastılar! Sağlık çalışanları sedyeyle barikat kurdu GÜNCEL - 22.09.2020 Adana'da alkollü yakalanan hakim H. Y. polislere saldırıp küfretti GÜNCEL - 21.09.2020
 • Hakan 09.08.2020 00:27 / 3 kişi beğenmiş /

  Yakalamak için kapsamlı çalışma başlattı ne demek..O kadar tantana duyulmuyor mu?Mobeseler ne işe yarıyor?Her yerde karakol var, devriye var, sivil var.Anında müdahale edilmeli.Bence polis uğraşmak istemiyor.Biraz da yetki meselesi tabi.

 • ahmet 08.08.2020 17:18 / 5 kişi beğenmiş /

  bunlar tutuklanmalı

 • Vatandaş Kemal 08.08.2020 17:02 / 5 kişi beğenmiş /

  Yıllarca böyleydi. Pandemi de coştu bu meseleler :D Alışın kardeşim. Ülkede adalet mi var? Varsa da takan mı var? Taksa da bir şey mi oluyor??

 • rez 08.08.2020 16:51 / 2 kişi beğenmiş /

  kim olduklari belli bence hapis verilmesi gerek bunlar icin para bir sey degil yasak ise uymiyor ise hapis olacak kim olduklarini bilmiyoruz derler ise polis video baksin bu ayilari toplamak gerek

 • tchh 08.08.2020 16:33 / 4 kişi beğenmiş /

  memlekette delikanlı geçinen taytlı adamlar türedi şuna bak ya

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla