GÜNCEL / 08.08.2020 14:47

Beyrut'tan yeni görüntüler! Patlama anında 3 kadın havada böyle uçtu

Lübnan’ın başkenti Beyrut'taki yaşanan patlamanın ardından görüntüler yeni görüntüler devam ediyor.  Patlama anının bu görüntüsü insanı insanı dehşete düşürüyor. Patlama bölgesine yakın bir yerde çalışan 3 kadın, ilk patlama sesini duyunca sokağa bakıyor. Ardından kadınlardan biri büyük patlamayla birlikte oluşan basıncın etkisiyle içinde buluduğu iş yerinin camı ile birlikte metrelerce uzağa fırlıyor. 

Beyrut Limanı’ndaki depoda bulunan amonyum nitratın infilak etmesi sonucu 154 kişi hayatını kaybederken, 6000 kişi yaralanmış 3000 evde hasar görmüştü.  Patlamanın olduğu yere yakın bir iş yerinde çalışan 3 kadın, ilk patlama seslerini duyunca ne olduğunu anlamak için kapıdan çıkıp, sesin geldiği yere doğru bakmaya başlıyor.

Bir süre sonra büyük patlama gerçekleşiyor. İş yerinin dışında olan 2 kadın, oluşan basınçtan kurtulurken, içeride olan kadın ise diğer arkadaşları kadar şanslı değildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Acil servisi bastılar! Sağlık çalışanları sedyeyle barikat kurdu GÜNCEL - 22.09.2020 Adana'da alkollü yakalanan hakim H. Y. polislere saldırıp küfretti GÜNCEL - 21.09.2020

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla