GÜNCEL / 10.08.2020 00:46

Cami avlusunda başlayan düğün jandarmada bitti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca tarafından haftalardır koronavirüs vaka sayısı en yüksek kentler arasında gösterilen Gaziantep'te, kurallar hiçe sayılmaya devam ediyor.  Kentte, bir cami avlusunda yapılan düğün, şikayet üzerine Jandarma ekipleri tarafından sonlandırıldı.

Bakan Koca tarafından, temaslı vakaların pozitif vakaya dönüşme oranı 1,3 olarak açıklanan ve bu sıralamada Türkiye dördüncüsü olan Gaziantep'te, ne düğünlerde, ne taziyelerde ne de cadde ve sokaklarda kurallar umursanıyor.

Cami avlusundaki düğünü jandarma sonlandırdı

CAMİ AVLUSUNDA DÜĞÜN YAPTILAR

Kentte özellikle vakaların artışında en büyük etken olarak gösterilen düğün, nişan ve kına gibi eğlencelerde herhangi bir azalma yaşanmazken, bir düğünde hem kurallar hiçe sayıldı hem de düğün yeri olarak bir cami avlusu seçildi. Yaşanan olayın ardından onlarca vatandaş tarafından Jandarma'ya şikayet yağdı. Düğünün yapıldığı alana gelen Jandarma ekipleri ise düğün sahiplerini uyararak etkinliği sonlandırdı.

Cami avlusundaki düğünü jandarma sonlandırdı

Yaşanan olayın ardından düğün sahipleri ve davetliler alanı terk ederken, organizasyon şirketi ise sahneyi ve masaları topladı.

Cami avlusundaki düğünü jandarma sonlandırdı

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Acil servisi bastılar! Sağlık çalışanları sedyeyle barikat kurdu GÜNCEL - 22.09.2020 Kayseri'de boşanma aşamasındaki koca dehşet saçtı! GÜNCEL - 21.09.2020
  • Eci 10.08.2020 12:22 /

    Allah akıl fikir versin

  • a.d. 10.08.2020 10:27 /

    Halay ve kafa da çekecekler miymiş?

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla