Milyonlarca izleyicinin merakla beklediği diziden ilk görüntüler geldi. TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT 1’de yayınlanacak yeni dizinin ilk tanıtımını paylaştı.

Eren, Twitter’dan Arapça, Urduca ve İngilizce olarak da yayınladığı mesajında "Kılıcın parlattığı, kalemin aydınlattığı bir çağın öyküsü... Yakında TRT 1’de." ifadelerine yer verdi.

SAVAŞ MEYDANI SAHNESİ YER ALIYOR

Detayları henüz belli olmayan ve sosyal medyada merak uyandıran tanıtımda, Türk tarihinden bir savaş meydanı sahnesi yer alıyor.

Büyük prodüksiyonlu bir dönem dizisinin hazırlıklarını sürdürdüğü bilinen TRT 1’in yeni dizisinin tanıtımında etkileyici detaylar bulunuyor.

Dizinin ilk tanıtım filmi soyal medyada büyük beğeni topladı.

Yorumlar 44 Yorum Var
 • Ahmet 01.03.2021 16:59
  Kuruluş Osman Ertuğrul dan sonra eski tadı vermiyor. Selçuklu dizisi daha heyecanlı ve sürükleyici benim gözümde....
 • Emre19 25.01.2021 20:34
  TRT ye teşekürler Tarihi flimlere ağırlık vermesi gerçekten harika oldu hemde çok orijinal senoryolar. payitaht ayrı bir yerde
 • Gizli 17.01.2021 17:06
  Evet uyanış güzel bir dizi ama kuruluş Osman’a rakip olacak kadar iyi değil ama belki yeni dizi Barbaros daha iyi bir dizi olabilir
 • Revah Fatıma 15.12.2020 16:06
  Uyanış Selçuklu gerçekten unutulan o kadar çok şeyi aydınlatıyor ki..Düşmanlarınızın çeşitliliği, münafıkların kâfirler ile işbirliği.. Hırs, entrika dolu kadınların ördüğü çoraplar..Daha ne olsun.Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
 • Suney 07.10.2020 16:20
  Uyaniş Büyuk Selçuklu cok begendim tekrarlarini bile izledim Allah (c.c)razi olsun ilk defa son yilllarda Tarihi dizilerr izliyoruz emeği gecen herkese cokkkk teşekuurlerrr cok sey kazandiriyor bizee Alparslan in oldugu savaş sahnesi efektleri cokk muhteşemdiii.devami Barbaros dizisi basliycakkk diye biliyorum bekliyoruzz. Genclerimiz e ışık olsun uyanişolsun inşallahhh.dahaaa iyilerini yapmanizi Rabbim nasip eyleye insallahh
Daha fazla yorum görüntüle