GÜNCEL / 19.09.2020 12:14

Korona testi pozitif çıkan baba ile küçük kızının duygusal anları

Korona virüs testi pozitif çıkan babasına ulaşmak için kapı önüne gelen küçük kızın babasına seslenmesi duygusal anlar yaşattı.

Korona virüs belirtilerini hisseden Sertan Şahin, hastaneye giderek test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan Şahin, bütün yakınlarına haber vererek kendini evde karantinaya aldı. 3 gündür karantina altında olan Şahin, eşi ve minik kızından uzak duruyor. Uzun zamandır babasını görmeyen minik kız ise kapı önüne gelerek 'baba' diye seslendi. Şahin duygusal anlar yaşarken, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Kapı aralığından birbirini görmeye çalışan baba kız, kapı altına eğilerek birbirini gördü. Duygu dolu anlar yaşayan Şahin, herkesi korona virüse karşı uyardı.

"Şu görüntüyü başkasına yaşatmamanız için dikkat edin"

Kızının özlemini çeken Sertan Şahin, o anları sosyal medyada hesabında paylaşarak herkese seslendi. Şahin, "Koronadan korkmayan arkadaşlar şu görüntüyü başkasına yaşatmamanız için dikkat edin, maskenizi takın. Testim pozitif çıktı, 2 gündür karantinadayım. Kızım baba dedikçe bu meredi yenip daha da güçlü geleceğime söz verdim. Dualarınızı eksik etmeyin" dedi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Halk TV'de Veysi Dündar'dan Türk Silahlı Kuvvetleri hakkında skandal ifadeler GÜNCEL - 18.10.2020 İmamoğlu'na 'İstanbul senin' sözlerine atıf yaparak çağrı yaptı GÜNCEL - 15.10.2020
 • İslamınçocukları 20.09.2020 07:30 /

  Rabbim acil şifalar versin kardeşim ağlayarak size ülkemizdeki ve dünyadaki tüm hastalara dua ettim yinede Rabbim herşeyin güzelini bilir diyorum.

 • Bozkurt 19.09.2020 22:27 / 3 kişi beğenmiş /

  ALLAH bağışlasın uzun ömür versin ailenize ve size

 • Polat×× 19.09.2020 15:53 /

  midafir rümuzlu arkadaş evlat öyle yaptıysa seninde bunda büyük payın vardır.Yetiştirme tarzı önemli.şu canım cicim büyütenler çocuga gerçek hayatı xorlukları yaşatmadan büyütünce sonuç hüsran oluyor..

 • Turan 19.09.2020 14:57 / 1 kişi beğenmiş /

  Korkmuyorum covid den neden korkayım Şifa Allah tan. Bir manşet atarken ateistten bile daha dinsiz olabiliyorsunuz.

 • Harun 19.09.2020 14:12 / 3 kişi beğenmiş /

  Birazda dikkat et çocuga yaklaşma elini felan uzatıyor yazık bulaştıracaksın yavrucazada masallah çok tatlı çoçuk ta onun sağlığı için biraz daha uzak dur

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla