EKONOMİ / 19.09.2020 17:08

ARES, Türk donanmasının gücüne güç katacak

TSK’ya önemli katkılar sağlayan ARES serisi Radar Elektronik Destek Sistemlerinin üretimi devam ediyor. 

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Tehdit radar sinyallerinin yüksek doğrulukla tespit edilmesi ve bunların kimliklendirilmesi sürecinde TSK’ya önemli katkılar sağlayan ARES serisi Radar Elektronik Destek Sistemlerinin üretimi sürüyor. Ülkemizin çevre denizlerindeki menfaatlerinin korunmasında önemli rol oynayan DzKK Uzun Ufuk Deniz Gözetleme Sistemi’ne de bir adet ARES serisi Radar ED sistemi entegre edilecek. Böylece Deniz Kuvvetlerimizin radar ve elektronik harpteki imkan ve kabiliyetleri artacak" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR İlk turu kaybeden Rum destekçisi Mustafa Akıncı ağladı, Ersin Tatar sert cevap verdi! EKONOMİ - 12.10.2020 Sinop'ta S-400 füzesinin ateşleme anı kamerada! EKONOMİ - 18.10.2020
  • Nesrin Kurnaz 20.09.2020 23:57 / 3 kişi beğenmiş /

    Bi tanesinin adına da "NeSRiN" ismini veriverin bu guzelliklerin kardesim, benim adım hiç anılmıyor savunma taarruz alanlarında; olmuyor böyle! Ares ne yani! Nesrin niye değil? Nesrin demek, Peygamberimizin gözyaşının döküldüğü yerde Allah'ın lütfuyla o anda biten Gülün Çiceğin adıdır. Gittigimiz her yerde güller çiçekler açsın, ne guzel olur, de mi ?

ekonomi kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla