GENEL / 30.09.2020 17:41

Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki gelişmeleri aktaran Habertürk ekibinin yakınına füze düştü

Azerbaycan-Ermenistan sınırında devam eden çatışmaların detaylarını anlatan Habertürk Dış Politika Koordinatörü Çetiner Çetin'in yakınına füze düştü. Kısa süreli panik yaşayan Çetin, daha sonra yayına devam etti.

Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırılarının ardından başlayan çatışmalarla ilgili detayları anlatan Habertürk Dış Politika Koordinatörü Çetiner Çetin'in yakınına füze düştü.

CANLI YAYINDA ZOR ANLAR YAŞADI

Azerbaycan'ın Terter şehrinde Ermenistan'la yaşanan çatışmanın detaylarını anlatan Habertürk Dış Politika Koordinatörü Çetiner Çetin zor anlar yaşadı. Canlı yayında sıcak bölgedeki son durumu anlatan Çetiner'in hemen yakınına bir top füze saldırısı gerçekleşti.

"ÇOK YAKIN BİR NOKTAYA FÜZE FIRLATILDI"

Yayında kısa süreli panik yaşayan Çetiner "Çok yakında bir noktaya yine füze fırlatıldı" dedi. Çetiner daha sonra yayına devam ederken, bölgede yoğun şekilde Ermenistan askerlerinin top atışlarının olduğu belirtildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Peygamber Efendimiz'e ve İslam'a hakaret eden kadına Osmanlı tokadı! GENEL - 26.10.2020 Devreye İsrail girdi! (27 Ekim 2020 Günün Önemli Gelişmeleri) GENEL - 27.10.2020

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla