EKONOMİ / 11.10.2020 01:40

Hakan Bayrakçı'dan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na çok sert tepki!

Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu çok sert sözlerle eleştirdi. Bayrakçı, "24 Nisan'da ne oldu? Neyi kasttetiğimi biliyorsunuz. 1915 desem bir şey hatırlar mısınız? Türkiye'nin ana muhalefet partisinin İstanbul il başkanı bunu diyemez. Ermeni soykırımı yaptığımızı iddia eden bir tweet atamaz" dedi.

Hakan Bayrakçı, CNN Türk ekranında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na çok sert sözlerle yüklendi. Bayrakçı yüksek sesle, Kaftancıoğlu'na yönelik, "Her 24 Nisan'da Ermeni soykırımı olduğunu ima eden il başkanı var Cumhuriyet Halk Partisi'nde. 24 Nisan'da ne oldu? Neyi kasttetiğimi biliyorsunuz. 1915 desem bir şey hatırlar mısınız? Türkiye'nin ana muhalefet partisinin İstanbul il başkanı bunu diyemez. Ermeni soykırımı yaptığımızı iddia eden bir tweet atamaz. Hangi akıl bu insanı il başkanı tutar partisinde. O CHP üyelerinin tamamına sorsunlar yüzde 80'ni benim söylediğimi destekler" ifadelerini kullandı.

BAYRAKÇI, GEÇEN HAFTA DA SERT SÖZLERLE YÜKLENMİŞTİ

Hakan Bayrakçı, geçen hafta da, "Canan Kaftancıoğlu'nu her sene 24 Nisan'da 'sözde Ermeni Soykırımı' yalanını ima ederek attığı mesajlara rağmen hala o koltukta oturuyor. CHP'nin doğrularını savunduğum gibi yanlışlarını da eleştiririm ben. İşte en büyük yanlış; CHP İstanbul İl Başkanı bu mesajları attığı halde hala bu makamda tutulmasına ne diyeceğiz?" şeklinde çok sert eleştirilerde bulundu.

KAFTANCIOĞLU NE DEMİŞTİ?

Kaftancıoğlu geçtiğimiz yıllarda yaptığı bir paylaşımda, "23 Nisan'dan bir sonraki gün neydi? Bilmek istemeyenler için ipucu: 1915" ifadelerini kullanmıştı.

 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Taşıyıcıya yüklerken koca tankı devirdiler! Dünyaya rezil oldular EKONOMİ - 23.11.2020 CHP'nin Biden sevdası Bayrakçı'yı çileden çıkardı: Satılmış sizsiniz ulan EKONOMİ - 22.11.2020
 • Alper 12.10.2020 20:37 / 1 kişi beğenmiş /

  İş milli politika meselesine geldi mi bu adamın konuşmaları hoşuma gidiyor. İşte milli duruş bu. İç siyasette görüşlerimiz tamamen zıt olabilir ama iş milli güvenlik olunca çok başka. Helal olsun Bayrakçı

 • vatandaş 12.10.2020 09:30 / 1 kişi beğenmiş /

  Atatürk isminin arkasına saklanarak vatan hainleri ile birlikte oluyorlar

 • Ertuğrul 11.10.2020 22:39 / 1 kişi beğenmiş /

  Chpkk Ermeni ve Rumların hizmetkârı bir parti oldu. Yarın Atatürk'e kufrederlerse hiç şaşırmayın. hele isbankasi ile ilişkisini kesin bakın nasıl Atatürk düşmanı kesiliyorlar.

 • dosttt birrr 11.10.2020 18:43 / 2 kişi beğenmiş /

  kim bunlar ya ... ne oldukları belli degil. asala ermeni örgütünü desteklerler. hdp pkk yi destekler. kibris rum devletini destekler nasil türk bunlar nasıl Atatürkcu anlamadim. ya bunlarin kanlarinda turk kanı yok yada kanlari bozulmuş.

 • Ali 11.10.2020 18:26 /

  Bu reklam pesinde

ekonomi kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla