İstanbul Esenyurt’tan taksiye binen bir kadın müşteri, Küçükçekmece’ye gitmek isteyince taksi şoförü yoğun trafikten dolayı metrobüse bırakmayı teklif etti. Buna sinirlenen müşteri takside sigara içmeye kalkınca ortalık karıştı.

Esenyurt’tan taksiye binen bir kadın müşteri, Küçükçekmece’ye gitmek isteyince taksi şoförü yoğun trafikten dolayı metrobüse bırakmayı teklif etti. Buna sinirlenen müşteri takside sigara içmeye kalkınca ortalık karıştı. Taksicinin, kadın müşteriyi ölümle tehdit ettiği anlar kadının cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz çarşamba günü Esenyurt’ta meydana geldi. Bir mobil uygulama üzerinden taksi çağıran kadın müşteri, gelen taksiye binip Küçükçekmece’ye gitmek istedi. Taksi sürücüsü Mehmet isimli şahıs ise akşam dönüş trafiğine yakalanacağını söyleyerek, müşteriyi metrobüse bırakmaya ikna etmeye çalıştı. Bu sırada taksi içerisinde sigara içmek isteyen müşteri ile taksici arasında tartışma çıktı.

“Seni gebertirim kadın”
Hem gideceği adrese gidemeyip hem de sigara içilmesine izin verilmeyen müşteri bu anları telefonu ile kayıt altına almaya başladı. Bu durumu gören taksi sürücüsü, genç kadını tehdit edip, “Gebertirim seni, telefonunu kırarım, Allah belanı versin,” diye hakaretlerde bulundu. Bu durum sonrası "Sigara içmeme izin vermiyorsan beni gideceğim yere götürmek zorundasın" diyen genç kadının bu istediği de taksici tarafından reddedildi. Haramidere metrobüs durağına götürülen genç kadın burada bırakıldı. 15 TL tutan taksi ücretini de talep eden taksici, ücretini alamayınca hakaretlerine devam etti. Bu sırada polisi arayan taksici kadından şikayetçi oldu. Taksiden inen genç kadın ise başka taksiye binerek olay yerinden uzaklaştı.

İki tarafta şikayetçi
Yaşanan olay sonrası taksi sürücüsünün izinsiz görüntüsünün çekilmesi ve parasını alamamaktan dolayı şikayetçi olacağı öğrenilirken, kadın müşterinin de karakola gidip şikayetçi olduğu öğrenildi. Yaşanan olaylar ise kadının cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yorumlar 36 Yorum Var
 • bağımsız 24.10.2020 00:34
  Bu ülkede maalesef kadınlarımıza şiddet olayı bitmez çünkü kadınlar eşitlik değil artık kendilerini üst sınıf olarak görüyorlar.... Boşanıyor kendi maaşı var hala adamın asgari ücretine emekli maaşına göz diken ahlaksızlar var.BU DEVLET KADINA ŞİDDETİ BİTİRMEK İSTİYORSA KADINA POZİTİF AYRIMCILIKTAN VAZ GEÇMELİ ADAMIN BAŞKA ÇARESİ KALMAYINCA DELİRİYOR DEMEKKİ....
 • bağımsız 24.10.2020 00:30
  Ahhh bu taksiciler ahhhhhh bu kadınlar komplocu kadınlar vallaha bi kadına bulaşacağına timsah dolu bataklığa düş çok daha iyi.....
 • mhmed bal 23.10.2020 23:17
  KADIN HAKLI taksici müşteriyi istedigi yere bırakmalı... metrobüse binmek riskli pandemi var vs niye müşteriyi basından savıyor ki... kadını sinir edip sigara yakmaya kalkmasına oynayarak baskın cıkmaya çalışan bir alçaklıkla karsı karsıyayız....
 • 44Malatya 23.10.2020 22:28
  Taksicinin tehditkar ifade kullanması doğru değil ama kadında tam şirretmiş. Kadın sabrın sınırlarını zorlamış.
 • Ahmed 23.10.2020 21:41
  Lanet olsun böyle kadınlara. Bir kere senin ön koltukta ne işin var.
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek