Habertürk'te Veyis Ateş'in sunduğu programda hararetli bir tartışma yaşandı.  Güvenlik Politikaları Danışmanı Mete Yarar, Sözcü Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek'in sözlerine sinirlenerek canlı yayını terk etti.

"DENİZ'LE KAFA KAFAYA GİRERİM"

Zeyrek'in kendisine 'fare' demesine sinirlenen Yarar "Bana bir daha hayvan lakabı takarsa Deniz ile kafa kafaya girerim, söylüyorum" dedi. Sözlerine "Ben ona 'kabak' dedim, adam gibi 'fare' lafını geri alsın" diye devam eden Yarar, "Edepse son kez söylüyorum, bana fare lakabı takamaz" dedi.

Yorumlar 73 Yorum Var
 • Öznur kurt 26.11.2020 20:06
  Mete beyi şahsen tanıma fırsatı buldum gerçekten çok nazik ve efendi bir insan.Bir suyu bile ricasız istemeyn birine yapılan yakıştırmayı kınıyorum.
 • Muratodul 26.11.2020 17:50
  Mete yarar adam gibi adam oracıkta elinin tersiyle dudana vurup kanatacaktı bidaha kelime hatası yapmazdı biz mete yararın fikirlerine farkındalıklarına oproğramı seyrediyoruz nah bulursunuz seyirciyide alırsınız 3ün1ini reklamları
 • suat cicek 26.11.2020 14:14
  heial sana Mete.Adam gibi adamla,yerli ve milli olanla olmayanin arasindaki fark bu iste.
 • Ülkem benim 26.11.2020 14:07
  Yalan haberleriyle meşhur gazete ve mensuplarını kaale alıp iki laf bile etmeyin Mete Bey. Onlar yalanla sıvanmış, mandacılıkla boyanmış . Sinirinize yazık.
 • haktan 26.11.2020 14:03
  Helal olsun sana Mete Yarar komutan Allah'hına kurban olayım, Deniz Zeyrek denen kefereye ve Veyis Ateş denen zibidiye gerekli dersi versin, kefereler ve zibidiler kiminle konuştuklarını ve ne konuştuklarını öğrenecekler ve hadlerini bilecekler. Mete Yarar komutan sana hakkım helal olsun. Bu program da Veyis Ateş taraflı ve yanlı davranıyor, Deniz Zeyrek'in ise konuşurken ağzından salyalar ve sular akıyor.
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek