İstanbul'da koronavirüs tedavisi gören tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, sevenlerinin duaları sayesinde yaşama tutunduğunu söyledi.

Özel bir hastanede koronavirüs tedavisi gören ve yoğun bakımdan çıkarak servise alınan Yılmaz Vural, Demirören Haber Ajansı (DHA) aracılığıyla kendisine destek veren ve dua eden sevenleri için açıklamada bulundu.

"EDİLEN DULAR YAŞAMA TUTUNMAMI SAĞLADI"

Maske, hijyen ve sosyal mesafe kuralları başta olmak üzere Sağlık Bakanlığı'nın vurguladığı tüm tedbirlere sıkı bir şekilde uyulması gerektiğini belirten 67 yaşındaki teknik adam, "Başta Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayip Erdoğan beyefendiye, tüm siyasi parti liderlerine, kulüp başkanlarına ve futbolun hem içinde olan hem de olmadan bana destek veren, dualarıyla destek olan özel insanlara teşekkür ediyorum. Yaşamam için ettikleri dualar benim yaşama tutunmamı sağladı" ifadelerini kullandı.

Yorumlar 20 Yorum Var
 • AkıncıBeyi 10.12.2020 21:53
  Gecmis olsun Yılmaz hocam. Ama seni dualar daha çabuk iyileştirmis olabilir sadece. Yaşatan ise sana nefesini sayılı veren ve henüz vadesi gelmemiş ecelini yaratan Rabbimdir. Tum alemin bir an önce bu sinsi hastalıktan şifaya kavuşması duasıyla. Tekrar geçmiş olsun.
 • Celalettin 10.12.2020 16:40
  Geçmiş olsun adam gibi adamsın .Allah şifalar versin
 • Sabri bjk 10.12.2020 15:28
  Seni seviyorum .
 • Zülfikar küçük 10.12.2020 15:22
  Geçmiş olsun hocam ALLAH cc hepimize Tövbe edip yolumuza devam etmeyi nasip etsin AMİN
 • Adnan 10.12.2020 15:14
  seni gercekten çok seviyoruz Yılmaz hocam adamın dibisin..Allah CC sağlık sıhhat huzur versin güzel insan
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek