Otomotiv devi Kia da logosunda değişikliğe gitti. Güney Koreli otomotiv üreticisi Kia, bundan bir yıl önce sinyalini verdiği logo değişikliğini gerçekleştirdi. Yılın ilk haftası bitmeden yeni logosunu Kore'nin Incheon kentinde Guinness Dünya Rekorları arasına giren bir etkinlik ile tanıtan Kia, marka sloganı olarak da "ilham veren hareket" sözlerini belirlediğini duyurdu.

Kia'nın Başkanı ve CEO'su Ho Sung Song, "Yeni logomuz, değişim ve inovasyonda bir ikon olma iddiamızı temsil ediyor. Otomotiv endüstrisi çok hızlı değişimleri tecrübe ediyor. Kia da bu değişimlere uyum sağlıyor ve ona göre şekilleniyor. Yeni logomuz mobilite ihtiyaçları evrim geçirirken müşterilerimize ilham verme isteğimizi temsil ediyor" dedi

TANITIMDA REKOR KIRDI

Öte yandan, Güney Koreli üreticinin yeni logosu merak uyandıran bir etkinlik ile dünyaya tanıtıldı. Kore'nin Incheon kentinde havalanan 303 drone, senkronize bir biçimde havai fişek fırlatarak Kia'nın yeni logosunu gökyüzünde izleyenlere gösterdi.

Yorumlar 31 Yorum Var
 • ramazan 11.01.2021 18:04
  umarım bizde kendi üretimizi yaparken yeni logolar tasarlarken böyle kurgular yaparız. çok güzel bir tanıtım olmuş. değişim beraberinde gelişimi getirir. gelişim de gelişim i inovasyon bunun için var. tebrikler darısı ülkemizin başına. çok güzel bir prodüksiyon olmuş.
 • j0poj 09.01.2021 13:22
  mc donalds logo değitirdi,kia logo değitirdi .... hayırdır yine neyin peşinde bunlar
 • FATİH 08.01.2021 18:10
  arkadaşın biri logoyu çok beğenmiş. artık ona kia bedava bir araç hediye eder.
 • ejfvgb 08.01.2021 16:44
  iyiki bi logo değiştirdiniz
 • fatih 08.01.2021 14:39
  fiyatı düşürseler daha iyi olurdu
Daha fazla yorum görüntüle