Aydın, İncirliova Belediye Başkanı 54'üncü yaş gününü arkadaşları ile deve çiftliğinde kutladı. Sosyal mesafe ve pandemi kurallarının hiçe sayıldığı kutlama sosyal medyadan canlı yayınlandı. Şehrin Belediye Başkanı'nın kendi doğum gününde tüm yasakları hiçe sayıp böyle bir organizasyonu canlı yayınlatması tepkiye neden olurken, develer arasındaki yasak kutlamanın paylaşılan görüntü ve fotoğrafları bir süre sonra yayından kaldırıldı. Geceden geriye herkesi şaşırtan bu görüntüler kaldı.

İncirliova ilçesinde İYİ Partili Belediye Başkanı Aytekin Kaya, bu gece develerin de yer aldığı bir ortamda düzenlenen eğlence programı ile 54 yaşına girdi. Aydın'daki bir deve çiftliğinde arkadaşları ile buluşan Başkan Kaya ve beraberindekiler tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüse adeta meydan okudu. Sokağa çıkma kısıtlamasının bulunduğu saatlerde gerçekleştirilen, sosyal mesafe ve maske tedbirlerinin hiçe sayıldığı sazlı sözlü kutlama zaman zaman sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlandı. Canlı olarak yayınlanan görüntülerde kutlamaya develer de ortak edildi.

Develerin arasına kurulan masada toplanan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve arkadaşlarının renkli geçen kutlama gecesi canlı müzik eşliğinde tertip edildi. Gecede alkolün etkisi ile kendinden geçen bazı konuklar uzun süre develeri öpmesi dikkat çekti.
Aydın'da her gün onlarca kişi sokağa çıktığı için kolluk kuvvetleri tarafından cezaya maruz kalırken Belediye Başkanı Aytekin Kaya'nın, yaş günü için gece tertip edilip yasak olmasına rağmen bu etkinliğin canlı yayınlanması herkesi şaşırttı.

Yorumlar 72 Yorum Var
 • hüseyin buldu 23.01.2021 19:55
  Adalet bakanımızın bir sözü var hiç kimse mevki ve makamı ne olursa olsun yasalardan üstün değildir demiştir bu yüzden bu kendisi belediye başkanı olan bu şahsa polis veye jandarma sosyal mesafeyi ihlal ettiklerinden dolayı gereken para cezasını neyse yazılmalıdır kişinin makamı ne olursa olsun dokunulmazlığı yoktur bu işin takipçisi yoksa vicdanlar takipçisi olacaktir
 • Hasanbb 23.01.2021 19:44
  Umarım deveyi sadece öpmüşlerdir ve deve intikam almamıştır. Meral ablaaa senin ekip çalışıyor.
 • köyündelisi 23.01.2021 18:48
  Tam bir, deveye sormuşlar sorusunun cevabı olacak bir çalışma. Ne diyelim herkes kendine yakışanı yaparmış.
 • Ramazan Tüncer 23.01.2021 18:42
  Alkol kötülügün anasi kimbilir deveyi kim sanmiştir devenin örgecini görünce zavallali sarilmiş
 • Fransiz Usulu 23.01.2021 18:40
  Ne guzel, İYİ Partilileri Avusturyaya gonderseydik, Oradaki Develere fransiz Öpücügü yaparak kurtarirlardi
Daha fazla yorum görüntüle