Bolu kent merkezinde hafif ticari araç ile otomobilin karıştığı trafik kazası Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kameralarına yansıdı.

Bolu’da, Ocak ayı içerisinde kent merkezinde hafif ticari araç ile otomobilin karıştığı trafik kazası Kent Güvenlik Sistemi kameralarına yansıdı. Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanlığı tarafından yayınlanan kaza görüntüsünde sürücülerin kurallara uymayarak kazalara sebebiyet verdikleri görüldü. Tabaklar mahallesi Ali Rıza Tekemen caddesinde meydana gelen trafik kazasında, hafif ticari araç acil dönüşten kontrolsüz şekilde Cumhuriyet Caddesi'ne bağlanmak istediği sırada, Kent Meydanı istikametine giden otomobille çarpıştı.

Kent Güvenlik Sistemi kameralarına yansıyan görüntülerde, kaza anı ve otomobilin çarpışmanın etkisiyle savrulduktan sonra yön tabelasına çarpma anları yer aldı.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • Can Saykı 23.02.2021 16:36
    Girilmez tabelası o araç için değil. Sol taraftan gelen araçlar için çünkü aracın geldiği yerden tabela görülemez:) Ama yine de ticari araç hatalı, anayoldaki araca yol vermeliydi.
  • adalet 23.02.2021 14:15
    girilmez tabelası sanki uzak ve gözükmez bölgeye koymuşlar burada bu levhayı koyanda suç gibime geliyorbunu ancak karşıdan gelenler görebilir. ha cepte yok o ayrı
  • Müsafir 23.02.2021 14:08
    Burada o trafik işaretlerini iki yol arasına dizip te girilmez levhasını da en son noktaya koyması..Ayrıca madem girilmez var aralığın en başından niye trafik dubaları tamamen yolu kapatmamış ta bir aracın geçebileceği boşluk bırakılmış.. Suç o işaret dubalarını adam gibi koymayan ekiplerde..