Pendik’te park yeri tartışması nedeniyle kavga eden iki kişinin kavgası dükkandan sokağa taştı. Birbirlerine tekme ve yumruklarla saldıran iki kişi dakikalarca kavga etti, çevredekiler ise tarafları ayırmakta güçlük çekti. Birbirlerinden hıncını alamayan şahıslar bir sonraki gün tekrar sokak ortasında kavgaya tutuştu. İki kişinin gözaltına alındığı kavga güvenlik kameralarına yansıdı.

Pendik’te 23 Şubat günü iddiaya göre park yeri tartışması nedeniyle iki kişi arasında kavga çıktı. Taraflardan biri, tartıştığı kişiyi girdiği lokantaya kadar takip etti. İkili arasında burada kavga çıktı. Şahıslar birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırdı. Şahısların ikisi birden kavga esnasında yerle bir olurken, çevredekiler de dakikalarca kavgaya tutuşan şahısları ayırmakta güçlük çekti. Dükkan içerisinde kavga eden şahıslar hızlarını alamayarak dükkanın dışarısında da kavgaya devam etti. Çevredekilerin araya girmesiyle sonlanan kavga, bir sonraki gün tekrar başladı. Şahıslardan biri yanında getirdiği kurusıkı tabanca ile diğer şahsı korkutmak istedi. Bu esnada iki şahıs da sokak ortasında tekrar birbirlerine girdi. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri iki şahsı kasten yaralama sebebiyle gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Şahıslardan birinin üzerinde bulunan kurusıkı tabanca da polis tarafından ele geçirildi.

Öte yandan iki şahsın hem dükkanda hem da dükkan dışında dakikalarca süren tekmeli yumruklu kavgası güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde şahıslardan biri bir dükkana giriyor, diğeri de onu takip ediyor. Şahıslar dükkan içerisinde kavga etmeye başlıyor. Kavga ederken yere düşen şahısların kavgası daha sonra dükkanın dışına taşıyor.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • mustafa 25.02.2021 15:43
  kesin yeşil şortli adamın suçudur, adamın deposunun önüne park edip bir de ukala ukala konuşmuştur
 • Vatandaş 25.02.2021 12:52
  Kavgadan yana değilim ama delikanlı gibi kavga edenleri severim..
 • vtd34 25.02.2021 12:49
  bu nasıl kavga la :))
 • vatan 25.02.2021 12:34
  şortlu sürekli artistlik yapıp dayak yiyor
 • Sakin 25.02.2021 10:17
  En azından bıçak sopa silah yok. Kavga kötü bir şey ancak medeni bir kavga desek yanlış olmaz herhalde
Daha fazla yorum görüntüle