Samsun'da tanınmamak için filyasyon görevlilerinin kullandığı koruyucu tulum giyip maske takarak girdiği büfeden 6 bin liralık sigara çalan Serkan Aygün (34) tutuklandı. Hırsızlık anı ise çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 21 Şubat günü akşam saatlerinde Kale Mahallesi'nde meydana geldi. Büfe sahibi O.K.Ö., iş yerine geldiğinde, camın kırıldığını görüp polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, büfeden 6 bin liralık sigara çalındığını tespit etti. Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri, bölgede bulunan güvenlik kameralarının kayıtlarını incelemeye aldı. Ekipler görüntülerden şüphelinin tanınmamak için filyasyon ekiplerinin kullandığı koruyucu tulum giyerek, maske taktığını belirlendi. Şüphelinin Serkan Aygün olduğu tespit edildi. Şüphelinin 2 farklı kilidi kırdığı, büfeye ait camı ise keserek içeri girdiği tespit edildi. Hırsızlık suçundan çok sayıda kaydı bulunan şüpheli, düzenlenen operasyonla yakalandı.

'SARHOŞTUM' DEDİ, TUTUKLANDI

Aygün, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. İfadesinde 'Sarhoştum' dediği belirtilen Serkan Aygün, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • ihsan Sağlam 03.03.2021 14:50
  yakalanıyor bakıyorsun 50_60 suçkaydı çıkıyor.bunu önlemenin çaresi Allah ve Re sulunun koyduğu cezayı uygulamaktır.ameliyatla elini kes bırak.bütün tükiyede 100 kişinin eli kesilsin bir daha olmaz.Ama avrupa neder korkusu. avrupane derse desin Allah ve peygamber öyle diyor kafi
 • Serhann Antep 03.03.2021 13:44
  Bu kafaları bir şey icad etmek kullansan birader. Patentini alırsın,srnde rahat edersin,biz de..
 • Vatandaş 03.03.2021 10:41
  Sarhoştum diyerek ceza almama taktiği yapanlara ekstra ceza verilmeli.
 • hacı emmi 03.03.2021 10:13
  bu şahıslara verilecek ceza emsal olur. hırsızlık suç, filyasyon ekibi olarak işin içine girmek suç organizeye girer. iyi ceza verilmelidir.
 • Mehmet 03.03.2021 10:09
  Güvenlik güçlerini yakaladıkları için kutluyorum.
Daha fazla yorum görüntüle