Danimarka'da ırkçı Sıkı Yön Partisi (Stram Kurs) lideri Rasmus Paludan, 10 gündür çirkin şekilde onlarca polis korumasında Kur'an'ı Kerim yakma provokasyonu yapıyor. Demokrasi  insan hakları ve din vicdan hürriyeti ile övünen Danimarka'da güvenlik güçlerinin gözetimi altında hergün Kur'an'ı Kerim yakılmasına izin verilerek Müslümanlar rencide ediliyor.

ERDOĞAN'I HEDEF GÖSTERDİ!

Irkçı Sıkı Yön Partisi (Stram Kurs) lideri Rasmus Paludan, 10 gündür Kopenhag'ın farklı semtinde Kur'an yakarak Müslümanlara hakaret ediyor. Provokasyonda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan ırkçı Paludan, Erdoğan'ın Kur'an'ı Kerim ve İslam dünyasına sahip çıkmasından dolayı rahatsızlığını dile getiriyor. 

11 gün önce Müslümanların da çoğunlukta yaşadığı Kopenhag'ın Nørrebro bölgesinde, Irkçı parti  üyesi olduğu öğrenilen bir şahıs, sokak ortasında Kur'an-ı Kerim yakmaya çalışmıştı.  Irkçı Danimarkalı, yoldan geçen 3 kişinin tepkisiyle karşılaşmıştı. Tepki gösterenlerden biri, ırkçı Danimarkalının elinden kutsal kitabı alırken, diğeri de tekme atmıştı.

Bunun üzerine  Kur'an'ı Kerim'in yakılmasının engellenmesine içine sindiremeyen Sıkı Yön lideri Rasmus Paludan, Kopenhag'da 20 gün boyunca Kur'an'ı Kerim yakma provokasyonu yapacağını duyurmuştu.

Yorumlar 118 Yorum Var
 • Ercan 58 15.03.2021 13:30
  Bu itlerin zihniyeti hala haçlı zihniyetidir hiç değişmez içimizdeki Danimarkalilar hala anlayamadı bunu neden içimizdeki en cahil kesim oldukları için
 • Emin Ali BALTACI 15.03.2021 07:25
  Allah kalplerine nasıl bir korku verdiyse. Yatıyorlar Erdoğan , kalkıyorlar Erdoğan. Allah Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin inşallah
 • Mehmet 14.03.2021 15:40
  Allah bir, Kur'an haktır. Allah dilediğini Resul seçer. Ancak İslam tüm insanlığa gönderilmiş son hak dindir. Irkçı Anti Arabın yanlış cahilce söylediği gibi sadece araba gönderilmiş değil.
 • Hasan 14.03.2021 15:34
  Anti Arap biz yüzyıllardır Müslümanlarının halifesi ve hamisiyiz
 • İsmail 14.03.2021 15:27
  Ruh hastası zavallılar.!
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek