Kocaeli'nin İzmit ilçesinde 3 gündür kendisinden haber alınamayan şahıs, dua etmek için aile mezarlığına giden babası tarafından mezarlar arasında ölü halde bulundu.

Olay, Kocaeli'nin İzmit İlçesi Bahçeşme Mahallesi Hayat Caddesi'nde bulunan mezarlıkta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 3 gündür kayıp Muammer Metin'den (36), haber alamayan ailesi bulunması için yakınlarına haber verdi. Metin'i her yerde arayan babası ise dua etmek için Bağçeşme'de bulunan aile kabristanlığına gitti. Kabristanlıkta dolaşan baba, 3 gündür haber alamadıklarını oğlu Muammer Metin'i mezarlar arasında kanlar için hareketsiz yatarken buldu. Babanın feryadı üzerine olay yerine gelen vatandaşların ihbarı sonrasında olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan incelemede silahla başından vurulduğu anlaşılan Muammer Metin'in hayatını kaybettiği belirlendi. 7 ay önce çocuğunu kaybettiği öğrenilen ve borcu nedeniyle tehdit edildiği iddia edilen Metin'in cansız bedeni, polis ekiplerinin incelemesi sonrasında morga kaldırıldı. Polis ekipleri intihar ihtimali üzerinde durulan olay hakkında inceleme başlattı. 

Yorumlar 2 Yorum Var
  • İnna lillah 18.04.2021 14:42
    Yanında İntihar ettiği kabir taşında da aynı isim var, Muammer Metin.. Belki dedesinin ismini almıstır
  • zafer gülten 16.04.2021 16:42
    olayda gariblik,şüpheli durum var...baba dua etmek için aile kabristanına gidiyor,mezarlıkta dolaşırken oğlunun cesedini buluyor...baba devamlı mezarlığa dua etmeye gidiyormuydu ve mezarlıkta dolaşmak ne,bildiğim mezar ziyaretine gittinmi en kestirme ve düzgün yoldan gider,aynı yoldanda dönersin. ama baba sanki oğlunun cesedinin orda olduğunu bilir gibi dolaşıyor ve cesedi buluyor.